Szkoła Policealna GoWork.pl - Białystok

Białostocki oddział szkoły policealnej GoWork.pl to gwarancja dobrej pracy nie tylko w samym Białymstoku, ale także w całej Polsce, a nawet zagranicą. Jeśli zatem nie chcesz tracić czasu i szybko zdobyć praktyczny, wartościowy zawód, to nasza szkoła będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Dzięki nam droga do kariery stanie przed Tobą otworem.

 

TYLKO U NAS nauka i praktyka w centrum miasta (porównaj nas do innych szkół, my uczymy teorii i praktyki w centrum)!

 

Placówka mieści się przy głównej ulicy miasta - Lipowej 32 (II piętro). Świetna lokalizacja sprawia, że dotarcie do oddziału z wielu ważnych puntków miasta jest proste i szybkie, np. z Dworca PKP i PKS zajmie to 9 minut pieszo, a z Rynku Kościuszki tylko 5 minut. Dodatkowo do szkoły można dotrzeć następującymi nitkami komunikacji miejsciej:

  • przystanek św. Rocha/Lipowa: 2, 4, 5, 10, 14
  • przystanek Plac Niepodległości/kościół św. Rocha: 2, 4, 5, 7, 10 i 14
  • przystanek Piłsudskiego/ pl. Niepodległości: 1, 7, 9, 12, 18, 21, 24 i 100

Dlaczego warto wybrać GoWork.pl?

Posiadamy największe doświadczenie, jeśli chodzi o nauczanie policealne, a do tego zatrudniamy najlepszych specjalistów z każdej branży, więc tym samym zapewniamy najwyższą jakość kształcenia!

Nasi Słuchacze są dla nas najważniejsi. Szanujemy ich czas i staramy się dostosowywać zajęcia do ich preferencji. Między innymi właśnie dlatego wprowadziliśmy różne tryby nauczania:

  • dzienny

  • wieczorowy

  • zaoczny

Z powodzeniem przygotowujemy naszych Słuchaczy do podjęcia zawodów w najbardziej atrakcyjnych i dobrze płatnych zawodach! Najpopularniejsze kierunki z gwarancją pracy w Białymstoku to fryzjerstwo, masaż, administracja oraz często wybierana – informatyka. Są to kierunki, po których bez problemu można dostać dobrze płatną pracę.

Pozostałe kierunki oferowane w Szkole Policealnej GoWork.pl Białystok

Poza wyżej wymienionymi posiadamy także wiele innych kierunków, takich jak dziennikarstwo, turystyka czy kosmetologia! To również przyszłościowe zawody, które oferują wiele możliwości rozwoju.

Na bieżąco śledzimy rynek pracy i dopasowujemy naszą ofertę do zmieniających się trendów w zatrudnieniu.

Po szkole policealnej bez problemu znajdziesz pracę na terenie Białegostoku – zapewniamy dobry zawód m. in. w branży turystycznej, fryzjerskiej czy kosmetycznej. Po ukończeniu nauki nasi absolwenci przystępują do egzaminów, a po uzyskaniu pozytywnego wyniku - otrzymują dyplom potwierdzający umiejętności oraz certyfikat.

Pewny i ceniony na rynku pracy zawód – tylko po szkole policealnej GoWork.pl

W Szkole Policealnej GoWork.pl stawiamy na zajęcia praktyczne, więc doskonale przygotowujemy naszych Słuchaczy do pracy w przyszłym zawodzie. Bardzo dobrze znamy rynek pracy, jesteśmy też w stałym kontakcie z wieloma rekruterami, dlatego doskonale wiemy, jacy specjaliści są w danym momencie najbardziej pożądani. Biorąc pod uwagę zarówno te informacje, jak i wszelkie prognozy na przyszłość, tworzymy świetne, perspektywiczne kierunki.

Bardzo dobrze znamy rynek pracy, więc wiemy, jakich specjalistów poszukują pracodawcy! Dużą popularnością cieszą się u nas kierunki z zakresu medycyny, masażu czy kosmetologii. Absolwenci tych kierunków bardzo szybko znajdują swoją pierwszą pracę w zawodzie. Na zatrudnienie z pewnością mogą liczyć także absolwenci kierunków takich jak fryzjerstwo czy asystentka stomatologiczna.

Czas trwania edukacji w GoWork.pl jest elastyczny i dopasowany do oczekiwań naszych Słuchaczy – można zatem wybrać naukę w trybie rocznym lub dwuletnim. Posiadamy świetnie wyposażone pracownie, przystosowane zarówno do zajęć praktycznych, jak i wykładów teoretycznych. Wybierając naszą szkołę policealną w Białymstoku wybierasz swoją przyszłość!

 

 

Masaż z rehabilitacją

Masaż jest obecnie jedną z chętniej wybieranych form relaksu, a dodatkowo wielu pacjentów decyduje się także na masaże lecznicze. Dlatego zawód technika masażysty jest jedną z popularniejszych profesji medycznych w rehabilitacji...

Asystentka stomatologiczna z ortodoncją

Asystentka stomatologa to bardzo ważny członek zespołu, odpowiedzialny nie tylko za odpowiednie przygotowanie narzędzi, materiałów czy leków, ale także za kontakt z pacjentem. Dba o higienę gabinetu stomatologicznego zarów...

Higienistka stomatologiczna z implantologią

Zawód higienistki stomatologicznej istnieje w Polsce od 1975 roku, jednak dopiero od 2011 roku istnieje rozporządzenie, według którego w każdym gabinecie stomatologicznym powinna być zatrudniona wykwalifikowana higienistka lub asyst...

Dietetyka z suplementacją sportową

Dietetyk, jako specjalista ds. żywności, zajmuje się fachową oceną jakości składników i produktów odżywczych, ustalając na tej podstawie odpowiednie programy żywieniowe. Aby robić to prawidłowo, musi mieć rozległą wiedzę...

Kosmetologia z liftingiem rzęs

  Praca Technika Usług Kosmetycznych ma charakter higieniczno - estetyczny. Nie tylko diagnozuje on pacjenta pod kątem problemów kosmetycznych, ale także dobiera i wykonuje odpowiednie zabiegi profilaktyczne bądź lecznicze, kt...

Zadaj Pytanie