Szkoła Policealna GoWork.pl - Kraków

Placówki edukacyjne szkoły policealnej GoWork.pl znajdują się w największych miastach Polski. Wszystkich z województwa małopolskiego zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego krakowskiego oddziału.

 

TYLKO U NAS nauka i praktyka w centrum miasta (porównaj nas do innych szkół, my uczymy teorii i praktyki w centrum)!

 

Zalety nauki w szkole policealnej

Zdecydowanie najważniejszą zaletą nauki w szkole policealnej jest fakt, że w krótkim czasie można zdobyć solidny zawód umożliwiający podjęcie dobrze płatnej i rozwojowej pracy. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na to, że cały czas dostosowujemy ofertę kursów do sytuacji panującej na rynku. Dlatego wybierając u nas jakiś kierunek możesz mieć pewność, że zdobędziesz przyszłościowy zawód dający spore możliwości rozwoju. Są to też kierunki, których ukończenie daje Ci szansę na pracę nie tylko w Polsce, ale w całej Unii Europejskiej.

Kształcenie szyte na miarę

U nas możesz zostać kim tylko chcesz. Marzysz o tytule specjalisty? Wybierz roczną szkołę policealną. Chciałbyś pójść o krok dalej i zostać technikiem? Zapraszamy do szkoły dwuletniej.

Pomagamy przygotować się do takich zawodów jak między innymi instruktor fitness, asystentka stomatologiczna, technik dentystyczny, opiekun osoby starszej, ale nie tylko. Wachlarz naszych kursów jest bardzo szeroki, jesteśmy więc pewni, że każdy znajdzie kierunek dla siebie.

Dogodna lokalizacja, przystępne ceny

Krakowski oddział szkoły policealnej GoWork.pl mieści się w samym centru miasta w bliskim sąsiedztwie charakterystycznego, narożnego budynku głównego Poczty Polskiej. W okolicy znajduje się również Rynek Główny (oddalony o raptem 8-minutowy spacer) oraz Galeria Krakowska i PKO Bank Polski. Dzięki bardzo dobrej lokalizacji do szkoły można dotrzeć z każdej części miasta:

  • z Dworca Głównego - linie nr: 10, 20 52 
  • z Nowej Huty - linia nr 1, 10, 12, 22
  • z Bronowic - linia 24
  • z Borku Fałęckiego - linia nr 8, 22
  • z Kurdwanowa - linia nr 24, 184
  • z Salwatoru - linia nr 1 

Oferuje kształcenie w trybie stacjonarnym, wieczorowym i zaocznym. Zatrudniamy nauczycieli, którzy stawiają na przekazywanie przede wszystkim praktycznej wiedzy, ponieważ wiedzą, że obecnie liczy się głównie doświadczenie. Z tego też względu pracodawcy chętnie podejmują współpracę z naszym Absolwentami wiedząc, że są oni dobrze przygotowani do wykonywania zawodu.

Szczycimy się tym, że umożliwiamy edukację każdemu, bez względu na sytuację finansową. Nie każdego bowiem stać na drogie studia na Uniwersytecie, nie każdy też chce brać kredyt studencki i na wiele lat wiązać się z bankiem. Dlatego właśnie ustanowiliśmy naprawdę niskie czesne, a do tego na wielu kierunkach można się uczyć całkowicie za darmo.

Przeczymy obiegowej opinii, że czesne za 0 zł oznacza gorszą jakość. U nas Słuchacze darmowych kierunków mają dostęp do tych samych, nowocześnie i profesjonalnie wyposażonych pracowni, uczą ich ci sami nauczyciele, a na koniec zdają te same egzaminy. Poziom zawsze jest ten sam – bardzo wysoki.

Predyspozycje i umiejętności

W szkole GoWork.pl bierzemy pod lupę predyspozycje Słuchaczy i staramy się doradzić im, jak najlepiej mogą pokierować swoją karierą. W tym celu umożliwiamy im spotkania z doradcą zawodowym.

W szkole policealnej GoWork.pl w Krakowie możesz kształcić się na takich kierunkach jak kosmetologia, fryzjerstwo, informatyka, logistyka, grafika komputerowa oraz wielu, wielu innych. Szkoła organizuje też rozmaite warsztaty, ćwiczenia, a nawet staże, które odbywają się w dużych firmach. W ten sposób Słuchacze w 100% wykorzystują czas, który spędzają w naszych murach, a Absolwenci są gotowi do tego, by od razu po uzyskaniu dyplomu rozpocząć pracę.

Masaż z rehabilitacją

Masaż jest obecnie jedną z chętniej wybieranych form relaksu, a dodatkowo wielu pacjentów decyduje się także na masaże lecznicze. Dlatego zawód technika masażysty jest jedną z popularniejszych profesji medycznych w rehabilitacji...

Asystentka stomatologiczna z ortodoncją

Asystentka stomatologa to bardzo ważny członek zespołu, odpowiedzialny nie tylko za odpowiednie przygotowanie narzędzi, materiałów czy leków, ale także za kontakt z pacjentem. Dba o higienę gabinetu stomatologicznego zarów...

Higienistka stomatologiczna z implantologią

Zawód higienistki stomatologicznej istnieje w Polsce od 1975 roku, jednak dopiero od 2011 roku istnieje rozporządzenie, według którego w każdym gabinecie stomatologicznym powinna być zatrudniona wykwalifikowana higienistka lub asyst...

Dietetyka z suplementacją sportową

Dietetyk, jako specjalista ds. żywności, zajmuje się fachową oceną jakości składników i produktów odżywczych, ustalając na tej podstawie odpowiednie programy żywieniowe. Aby robić to prawidłowo, musi mieć rozległą wiedzę...

Kosmetologia z liftingiem rzęs

  Praca Technika Usług Kosmetycznych ma charakter higieniczno - estetyczny. Nie tylko diagnozuje on pacjenta pod kątem problemów kosmetycznych, ale także dobiera i wykonuje odpowiednie zabiegi profilaktyczne bądź lecznicze, kt...

Zadaj Pytanie