Szkoła Policealna GoWork.pl - Warszawa

Obecnie na rynku pracy najbardziej liczy się wiedza poparta konkretnymi umiejętnościami, szkoły policealne stawiają na to, by w krótkim czasie (rok lub dwa lata) przygotować słuchacza do wykonywania określonego zawodu. Za wyborem szkoły policealnej przemawia też fakt, że aby się zapisać, nie trzeba mieć zdanej matury – wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej. To także świetne rozwiązanie wtedy, gdy zdasz maturę za słabo, aby dostać się na wymarzony kierunek. Poza tym zapewne już się zorientowałeś, że studia zazwyczaj są drogie. Podręczniki, kserówki, akademik, wyżywienie lub ewentualne czesne na prywatnej uczelni potrafią wydusić z człowieka ostatni grosz. Jeśli obawiasz się, że zwyczajnie nie stać Cię na takie wydatki, ale po maturze chciałbyś kształcić się dalej, mamy dla Ciebie kilka pomysłów.

W szkole policealnej GoWork.pl oferujemy takie kierunki jak asystentka stomatologiczna, technik masażysta, higienistka stomatologiczna i technik dentystyczny. Przyszłość zawodowa naszych Absolwentów jest dla nas najważniejsza, dlatego robimy wszystko, aby jak najlepiej przygotować ich do rozpoczęcia kariery. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy nasz program nauczania do bieżących trendów na rynku pracy. Dysponujemy też profesjonalnie wyposażonymi pracowniami dydaktycznymi. Stawiamy na praktykę i indywidualne podejście do Słuchaczy. Uczymy w trybie dziennym, wieczorowym i zaocznym.

Szukasz kierunku po którym znajdziesz pracę?

Oferujemy kilkadziesiąt różnych kierunków kształcenia, po których zdobędziesz tytuł specjalisty (po szkole rocznej) lub technika (po dwuletniej). Ukończenie dwuletniej szkoły policealnej GoWork.pl umożliwia podejście do egzaminu zewnętrznego przygotowanego przez OKE. Po jego zdaniu absolwent otrzymuje uprawnienia do wykonywania upragnionego zawodu.

Biorąc pod uwagę, że działamy już od 2005 roku, to śmiało możemy twierdzić, że mamy duże doświadczenie i odpowiednią wiedzę, jak najlepiej przygotować Słuchaczy do podjęcia pierwszej pracy.

Najniższe czesne, liczne zniżki i promocje

Oferujemy najniższe czesne, a także wiele bezpłatnych kierunków. Gwarantujemy, że bez względu na to, czy kierunek jest płatny czy nie - poziom nauczania jest zawsze bardzo wysoki. Wszystkie zajęcia odbywają się w tych samych pracowniach oraz z tą samą kadrą, którą rekrutujemy spośród najlepszych Nauczycieli w kraju.

Aby się zapisać, należy posiadać 3 zdjęcia legitymacyjne, oryginał ukończenia szkoły średniej (duplikat lub kopia potwierdzona notarialnie), zaświadczenie od lekarza potwierdzające brak przeciwwskazań do podjęcia nauki na danym kierunku oraz podanie (złożone internetowo przez formularz zgłoszeniowy).

Poza tym:

  • zajęcia prowadzimy zawsze w najbardziej dogodnych lokalizacjach mieszczących się w centrum miasta, dzięki czemu Słuchacze mają zapewniony bardzo wygodny dojazd

  • pracodawcy (nie tylko w Polsce, ale także zagranicą) bardzo sobie chwalą współpracę z naszymi Absolwentami

  • nasze mury opuściło już ponad 3000 zadowolonych słuchaczy

  • oferujemy profesjonalne doradztwo zawodowe, zatem jeśli potrzebujesz porady na temat tego, jaki kierunek wybrać lub też jak rozwijać swoją dalszą karierę – zgłoś się już dziś

  • szczycimy się tym, że wszyscy nasi Absolwenci bez problemu zdają egzaminy państwowe i uzyskują bardzo cenione na rynku pracy dyplomy

Zadaj Pytanie