Szkoła Policealna GoWork.pl - Wrocław

Jeśli zdecydowałeś się kontynuować naukę w szkole pomaturalnej to przede wszystkim chcemy pogratulować Ci wyboru, a następnie zachęcić do przyjrzenia się naszej ofercie. Proponujemy Ci naukę w szkole rocznej lub dwuletniej.

Roczna szkoła policealna GoWork.pl skierowana jest do wszystkich, którzy chcą uzyskać tytuł specjalisty w danej dziedzinie. Zapraszamy także tych, którzy mają ochotę poszerzyć kwalifikacje zawodowe lub po prostu rozwijać swoje zainteresowania. Po zakończeniu nauki absolwent otrzymuje tytuł specjalisty zgodny z kierunkiem kształcenia.

Ukończenie dwuletniej szkoły policealnej GoWork.pl umożliwia podejście do egzaminu zewnętrznego przygotowanego przez OKE. Po jego zdaniu absolwent otrzymuje uprawnienia do wykonywania upragnionego zawodu. Nasza szkoła jest jednocześnie ośrodkiem egzaminacyjnym, który nadaje tytuł technika.

10 powodów, dla których powinieneś wybrać GoWork.pl

1. Brak jakichkolwiek ukrytych opłat. Legitymacja, indeks i wszystkie egzaminy są całkowicie bezpłatne. Nie pobieramy też wpisowego!

2. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz kierunków – każdy może znaleźć coś, co interesuje go najbardziej. Co więcej, biorąc pod uwagę okres trwania nauki, w krótkim czasie można zdobyć nawet 2 lub 3 specjalizacje!

3. Wszystkie kierunki, które mamy w ofercie, są dopasowane do obecnej sytuacji na rynku pracy. Dzięki temu mamy pewność, że po ukończeniu naszej szkoły zdobędziesz rzetelny zawód.

4. Chcemy, aby każdy bez wyjątku mógł kontynuować naukę. Rozumiemy, że nie każdy może sobie pozwolić na to, by płacić duże pieniądze za wiedzę. Dlatego właśnie zapewniamy naprawdę niskie czesne, a niektóre kierunki oferujemy nawet za 0zł!

5. Najlepsi Wykładowcy w Polsce uczą właśnie u nas! Naszą kadrę rekrutujemy tylko spośród najlepszych! Są to ludzie, którzy od lat pracują w branży, a jednocześnie cały czas podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i warsztatach.

6. Mamy ponad 90 nowocześnie wyposażonych pracowni, w których odbywają się zajęcia praktyczne. Dzięki temu nasi Absolwenci bez trudu odnajdują się w nowym miejscu pracy.

7. Stawiamy na praktykę i zdobywanie doświadczenia! Dzięki temu nasi Absolwenci umieją obsługiwać wszelkie urządzenia wykorzystywane w ich zawodzie i dostają świetną pracę tuż po ukończeniu nauki.

8. Jesteśmy dla Słuchaczy – wszelkie harmonogramy zajęć dopasowujemy do ich preferencji.

9. Nasi Absolwenci w 100% zdają wszelkie egzaminy państwowe, dzięki czemu otrzymują dyplomy uznawane nie tylko w Polsce, ale także w całej Unii Europejskiej!

10. Nasze mury opuściło już ponad 3000 zadowolonych Absolwentów! Ta liczba mówi sama za siebie!

Doradztwo zawodowe

Szkoła Policealna GoWork.pl wspiera swoich słuchaczy w planowaniu i rozwoju ścieżki zawodowej. Absolwenci mogą wziąć udział w sesjach doradztwa personalnego, organizowanych przez pracowników GoWork.pl we współpracy z największymi Agencjami Doradztwa Zawodowego.

Aby zapisać się na zajęcia, należy posiadać 3 zdjęcia legitymacyjne, oryginał ukończenia szkoły średniej (duplikat lub kopia potwierdzona notarialnie), zaświadczenie od lekarza potwierdzające brak przeciwwskazań do podjęcia nauki na danym kierunku oraz podanie (złożone internetowo przez formularz zgłoszeniowy).

Zadaj Pytanie