Asystentka stomatologiczna

Uczymy w pracowniach w centrum miasta, zajęcia oparte na praktyce.
Przyjdź, sprawdź nas

Zobacz więcej

Specjalista ds. dietetyki

Uczymy w pracowniach w centrum miasta, zajęcia oparte na praktyce.

zobacz więcej

Higienistka Stomatologiczna z implantologią

Uczymy w pracowniach w centrum miasta, zajęcia oparte na praktyce.

zapisz się

Technik usług kosmetycznych

Uczymy w pracowniach w centrum miasta, zajęcia oparte na praktyce.

zapisz się

Technik Masażysta

Uczymy w pracowniach w centrum miasta, zajęcia oparte na praktyce.

zapisz się

Szkoła Policealna GoWork.pl - Wrocław

Czasy, w których o sukcesie zawodowym decydował dyplom magistra to przeszłość. Obecnie na rynku pracy cenione są przede wszystkim umiejętności praktyczne, zdolność kreatywnego myślenia, pasja oraz kompetencje techniczne. To właśnie z tego powodu młodzi ludzie coraz częściej rezygnują z podejmowania studiów, na rzecz dalszego kształcenia w szkołach policealnych. Szczególnie, że dają one możliwość zdobycia tytułu zawodowego, który gwarantuje łatwość znalezienia zatrudnienia w branży. Chętnych do szkoły masażu oraz szkoły kosmetycznej we Wrocławiu z roku na rok jest coraz więcej. 

Dlaczego warto wybrać szkołę policealną we Wrocławiu?

W odróżnieniu od uczelni wyższych, absolwent szkoły dla dorosłych zdobywa praktyczną wiedzą już w ciągu zaledwie dwóch lat. Nie ma także poczucia straconego czasu oraz z łatwością podejmuje pracę zarówno na terenie Polski, jak i w wielu krajach Unii Europejskiej. To tylko niektóre z korzyści oferowanych przez szkoły bez matury.

Darmowa Szkoła Policealna we Wrocławiu

Naukę w szkołach policealnych można podjąć bez ponoszenia kosztów czesnego. Bezpłatne są nie tylko zajęcia, ale także egzaminy w sesji oraz uzyskane dyplomy. Brak opłat nie wpływa jednak na poziom nauczania, który jest tak samo wysoki, jak w przypadku kierunków płatnych. Do dyspozycji słuchaczy są nowoczesne i profesjonalnie wyposażone pracownie, a zajęcia prowadzą najlepsi nauczyciele. Najpopularniejsze darmowe kierunki w szkole policealnej we Wrocławiu to przede wszystkim masaż, asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna oraz kosmetyka.

W szkołach policealnych brak matury to nie problem

Do podjęcia nauki w szkole policealnej we Wrocławiu wymagany jest jedynie świadectwo ukończenia liceum lub technikum. Kandydaci, którym z różnych powodów nie udało się pomyślnie zdać egzaminu dojrzałości, mogą kontynuować naukę oraz zdobywać doświadczenie zawodowe bez utraty roku. W szkołach dla dorosłych nie ma również górnej granicy wieku - mogą zapisać się do niej wszyscy, którzy ukończyli 18 lat. 

Lokalizacja szkoły policealnej we Wrocławiu

Wrocławska Szkoła Policealna GoWork.pl mieści się w ścisłym centrum miasta w zabytkowej kamienicy przy ulicy Ruskiej 51b w Pasażu Niepolda, zaledwie 500 metrów od Starego Rynku. Nieopodal znajdują się Drogeria SuperPharm i Bank PKO SA. Na miejsce docierają:

 • linie 15, 31 i 32 z Dworca Głównego,
 • linie 4 i 33 z Placu Grunwaldzkiego,
 • linie 10, 31, 32 i 33 ze Stadionu Wrocław. 

Rekrutacja do szkoły policealnej we Wrocławiu

Do wzięcia udziału w rekrutacji do Szkoły Policealnej we Wrocławiu niezbędne będą następujące dokumenty:

 • oryginał lub duplikat świadectwa ukończenia szkoły średniej czy technikum (w przypadku, gdy dysponujemy jedynie kopią, musi być ona poświadczona notarialnie),
 • 2 zdjęcia legitymacyjne,
 • zaświadczenie od lekarza, potwierdzające brak przeciwwskazań do podjęcia nauki na wybranym kierunku (szkoła zapewnia bezpłatne skierowanie),
 • podanie (złożone internetowo przez formularz zgłoszeniowy).
Kontakt

Szkoła Policealna GoWork.pl
Oddział - Wrocław

ul. Ruska 51 B/PASAŻ NIEPOLDA , 50-079 Wrocław
tel.: 720 898 761
tel.: 71 346-15-19
tel.:

Godziny otwarcia sekretariatu

 • Poniedziałek: 9.00 - 17.00
 • Wtorek: 9.00 - 17.00
 • Środa: 9.00 - 17.00
 • Czwartek: 9.00 - 17.00
 • Piątek: 9.00 - 17.00
 • Sobota: 8.00 - 16.00
 • Niedziela: Nieczynne
Zadaj Pytanie