Szkoła Policealna GoWork.pl - Katowice

Szkoła policealna GoWork.pl to jedna z największych i najnowocześniejszych placówek oświatowych w Polsce, działająca w wielu miastach Polski. Oferujemy tylko najbardziej przyszłościowe kierunki, po których nasi Absolwenci bez trudu znajdują swoją pierwszą pracę w najlepszych firmach w Polsce i zagranicą. Naszą ofertę dostosowujemy także do sytuacji panującej na rynku pracy w danym mieście, dzięki czemu możemy zagwarantować, że w Twojej miejscowości nie zabraknie dla Ciebie pracy.

Nasza szkoła istnieje od 2005 roku, zatem mamy ogromne doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu zajęć. Dodatkowo pomagamy naszym Słuchaczom odnaleźć się na rynku pracy, organizując spotkania z doradcami zawodowymi oraz staże jeszcze w trakcie trwania nauki. Stawiamy przede wszystkim na praktykę, ponieważ obecnie najbardziej liczy się wiedza poparta doświadczeniem. To właśnie dlatego nasi Absolwenci są wręcz rozchwytywani przez pracodawców.

 

TYLKO U NAS nauka i praktyka w centrum miasta (porównaj nas do innych szkół, my uczymy teorii i praktyki w centrum)!

 

Podnoś kwalifikacje, rozwijaj pasje!

Oferujemy edukację między innymi na takich kierunkach jak administracja, stomatologia, księgowość, informatyka czy kosmetologia. Biorąc po uwagę fakt, że cały czas potrzebni są nowi specjaliści w tych dziedzinach, to są to naprawdę perspektywiczne kierunki.

Najlepsi wykładowcy, niskie czesne

Zatrudniamy tylko najlepszych fachowców z branży, którzy dodatkowo cały czas podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Dzięki temu jesteśmy pewni, że poziom kształcenia w GoWork.pl jest zawsze bardzo wysoki.

Dodatkowo udowadniamy, że podniesienie kwalifikacji wcale nie musi zabierać dużo czasu i pieniędzy. Możemy pochwalić się najniższym czesnym na rynku, a co najważniejsze, oferujemy też kierunki za 0zł! Zależy nam na tym, aby każdy, niezależnie od sytuacji finansowej, miał dostęp do edukacji i mógł liczyć na zdobycie gruntownej wiedzy z najbardziej interesującej go dziedziny.

Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego oferujemy naukę w trybie dziennym, wieczorowym lub weekendowym, a zajęcia odbywają się w centrum miasta. Dzięki temu możesz z łatwością pogodzić naukę w GoWork.pl z innymi obowiązkami.

Wykształcenie potwierdzone dyplomem

Jako szkoła policealna posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, dlatego po ukończeniu nauki nasi Absolwenci mogą przystępować do egzaminów zewnętrznych, organizowanych przez OKE. To bardzo ważne, ponieważ dyplomy wystawione przez OKE są bardzo cenione i pożądane przez pracodawców, którzy uważają je za gwarancję wysokich kwalifikacji oraz rzetelności.

Pozostałe korzyści z nauki w szkole policealnej GoWork.pl

  • oferujemy liczne zniżki i promocje

  • nie pobieramy opłat za egzaminy

  • nie pobieramy wpisowego

  • możemy się poszczycić stuprocentową zdawalnością

  • dbamy o miłą atmosferę podczas zajęć

  • posiadamy bardzo dobrze wyposażone pracownie i najnowocześniejsze narzędzia dydaktyczne

  • oferujemy bardzo rzetelne materiały do nauki

  • dbamy o to, by obsługa w Sekretariacie była fachowa i bardzo sprawna

  • cały czas obserwujemy rynek pracy i dostosowujemy ofertę edukacyjną do aktualnych warunków i oczekiwań pracodawców

​Szkoła policealna GoWork.pl w Katowicach mieści się w centrum miasta przy ul. 3 maja 13 (wejście od strony ul. Stawowej), naprzeciw Galerii Katowickiej. Niemal z każdej części aglomeracji można dojechać bezpośrednio komunikacją miejską tuż pod budynek szkoły.

Masaż z rehabilitacją

Masaż jest obecnie jedną z chętniej wybieranych form relaksu, a dodatkowo wielu pacjentów decyduje się także na masaże lecznicze. Dlatego zawód technika masażysty jest jedną z popularniejszych profesji medycznych w rehabilitacji...

Asystentka stomatologiczna z ortodoncją

Asystentka stomatologa to bardzo ważny członek zespołu, odpowiedzialny nie tylko za odpowiednie przygotowanie narzędzi, materiałów czy leków, ale także za kontakt z pacjentem. Dba o higienę gabinetu stomatologicznego zarów...

Higienistka stomatologiczna z implantologią

Zawód higienistki stomatologicznej istnieje w Polsce od 1975 roku, jednak dopiero od 2011 roku istnieje rozporządzenie, według którego w każdym gabinecie stomatologicznym powinna być zatrudniona wykwalifikowana higienistka lub asyst...

Dietetyka z suplementacją sportową

Dietetyk, jako specjalista ds. żywności, zajmuje się fachową oceną jakości składników i produktów odżywczych, ustalając na tej podstawie odpowiednie programy żywieniowe. Aby robić to prawidłowo, musi mieć rozległą wiedzę...

Kosmetologia z liftingiem rzęs

  Praca Technika Usług Kosmetycznych ma charakter higieniczno - estetyczny. Nie tylko diagnozuje on pacjenta pod kątem problemów kosmetycznych, ale także dobiera i wykonuje odpowiednie zabiegi profilaktyczne bądź lecznicze, kt...

Zadaj Pytanie