Szkoła Policealna GoWork.pl - Lublin

Jeśli marzysz o ciekawym zawodzie, ale nie chcesz lub nie możesz iść na studia, to szkoła policealna jest właśnie dla Ciebie! W naszej ofercie znajdziesz kierunki, które dają gwarancję pracy oraz zdobędziesz wszelkie niezbędne umiejętności, dokumenty i dyplom technika.

W ostatnim czasie z pewnością pojawiło się o wiele więcej ofert pracy w porównaniu z poprzednimi latami, jednocześnie jednak okazało się, że pracodawcom coraz trudniej znaleźć odpowiednio wykwalifikowanych pracowników.

Nasza oferta zawiera kierunki, które obecnie cieszą się bardzo dużą popularnością, zwłaszcza, że trudno w nich o specjalistów. Są nimi między innymi instruktor fitness, asystentka stomatologiczna czy technik masażysta. Możesz być pewny, że w tych zawodach jest praca i tylko czeka, aż po nią sięgniesz.

 

TYLKO U NAS nauka i praktyka w centrum miasta (porównaj nas do innych szkół, my uczymy teorii i praktyki w centrum)!

 

Kierunki, dzięki którym podniesiesz swoje kwalifikacje!

Szkoła Policealna GoWork.pl w każdym oddziale posiada bardzo dobrze wyposażone pracownie, które na bieżąco są uzupełniane o najnowszy sprzęt. Poza tym zatrudniamy tylko najlepszą kadrę wykładowców, którzy muszą przejść bardzo drobne selekcyjne sito, zanim podejmujemy z nimi współpracę. Dzięki temu jesteśmy pewni, że kształcenie w naszej szkole jest na najwyższym poziomie.

Jeśli mieszkasz na terenie województwa lubelskiego - zapisz się do nas już dziś! Oddział w Lublinie ma kilkanaście atrakcyjnych kierunków. Jako nieliczni nie naliczamy opłat za zdawane egzaminy oraz za terminy poprawkowe. Podchodzimy indywidualnie do wszystkich potrzeb naszych uczniów, a zajęcia odbywają się zarówno w większych, jak i mniejszych grupach. Stawiamy nie tylko na wiedzę teoretyczną, ale również na umiejętności praktyczne.

Naszymi najpopularniejszymi kierunkami są: technik masażysta, technik usług kosmetycznych czy asystentka stomatologiczna. Ciekawym kierunkiem jest również technik farmaceutyczny. Wszystkie kierunki zapewniają stabilną pracę w rozwijających się dziedzinach. Sprawdź naszą ofertę i wybierz kierunek dla siebie!

Lubelski oddział naszej szkoły mieści się przy zlokalizowanej w samym centrum miasta ul. Przechodniej 4, na II piętrze Pałacu Parysów, tuż obok przystanku autobusowego Plac Wolności 01. Nieopodal placówki mieści się również Liceum Ogólnokształcące nr III im. Unii Lubelskiej i znany klub muzyczny Czekolada. Oddział znajduje się 150 m od Bramy Krakowskiej oraz 3 minuty pieszo od Hotelu Europa i Archikatedry św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty na ul. Królewskiej 10.

Bardzo dobra lokalizacja sprawia, że do przystanku Plac Wolności 01 można w prosty i szybki sposób dotrzeć z każdej części miasta:

  • Głusk, Kunickiego, Kraśnicka, Racławickie, Nałęczowska, Dąbrowica autobus nr - 003;
  • Elizówka giełda, Wodopojna, Długosza, Gen. Ducha, Poligonowa autobus nr – 004;
  • Felin,Al. Witosa, Bronowice - Droga męczenników Majdanka, Willowa, Sławinkowska, Zbożowa autobus nr – 007, 055;
  • Czechów, Czuby autobus nr – 013;
  • Zana, Narutowicz, Mełgiewska, Wojciechowska, Lipniak autobus nr – 039;
  • Osiedle Choiny autobus nr – 055;
  • Osiedle Poręba autobus nr – 159

Niskie czesne i całkowicie bezpłatne kierunki

Mając na względzie dobro naszych Słuchaczy, oferujemy naprawdę niskie czesne, nawet w Szkole Medycznej. Co więcej, jesteśmy jedną z nielicznych szkół policealnych w okolicy, która posiada całkowicie darmowe kierunki kształcenia. Oferta darmowej edukacji dotyczy nauki na kierunku technik masażysta oraz technik usług kosmetycznych. Dzięki takiej ofercie możesz zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy i zdobyć wymarzony zawód bez zbędnych wyrzeczeń!

Podnieś swoje kwalifikacje!

Z pewnością zapewnimy Ci najwięcej zajęć praktycznych, dzięki czemu zdobędziesz bardzo cenione na rynku doświadczenie! Od wielu lat współpracujemy z praktykami , którzy prowadzą zajęcia oraz ćwiczenia. Zapewniamy najlepszą kadrę, więc nasza jakość kształcenia jest najwyższa. W naszej ofercie znajdują się tylko kierunki, po których można znaleźć zatrudnienie – technik masażysta czy instruktor fitness to obecnie bardzo pożądane zawody na rynku pracy! Możesz nas sprawdzić osobiście przed podjęciem nauki – zapraszamy na dni otwarte w naszej Szkole Policealnej!

Masaż z rehabilitacją

Masaż jest obecnie jedną z chętniej wybieranych form relaksu, a dodatkowo wielu pacjentów decyduje się także na masaże lecznicze. Dlatego zawód technika masażysty jest jedną z popularniejszych profesji medycznych w rehabilitacji...

Asystentka stomatologiczna z ortodoncją

Asystentka stomatologa to bardzo ważny członek zespołu, odpowiedzialny nie tylko za odpowiednie przygotowanie narzędzi, materiałów czy leków, ale także za kontakt z pacjentem. Dba o higienę gabinetu stomatologicznego zarów...

Higienistka stomatologiczna z implantologią

Zawód higienistki stomatologicznej istnieje w Polsce od 1975 roku, jednak dopiero od 2011 roku istnieje rozporządzenie, według którego w każdym gabinecie stomatologicznym powinna być zatrudniona wykwalifikowana higienistka lub asyst...

Dietetyka z suplementacją sportową

Dietetyk, jako specjalista ds. żywności, zajmuje się fachową oceną jakości składników i produktów odżywczych, ustalając na tej podstawie odpowiednie programy żywieniowe. Aby robić to prawidłowo, musi mieć rozległą wiedzę...

Kosmetologia z liftingiem rzęs

  Praca Technika Usług Kosmetycznych ma charakter higieniczno - estetyczny. Nie tylko diagnozuje on pacjenta pod kątem problemów kosmetycznych, ale także dobiera i wykonuje odpowiednie zabiegi profilaktyczne bądź lecznicze, kt...

Zadaj Pytanie