Szkoła Policealna GoWork.pl - Wrocław

Jeśli zdecydowałeś się kontynuować naukę w szkole pomaturalnej to przede wszystkim chcemy pogratulować Ci wyboru, a następnie zachęcić do przyjrzenia się naszej ofercie. Proponujemy Ci naukę w szkole rocznej lub dwuletniej.

Roczna szkoła policealna GoWork.pl skierowana jest do wszystkich, którzy chcą uzyskać tytuł specjalisty w danej dziedzinie. Zapraszamy także tych, którzy mają ochotę poszerzyć kwalifikacje zawodowe lub po prostu rozwijać swoje zainteresowania. Po zakończeniu nauki absolwent otrzymuje tytuł specjalisty zgodny z kierunkiem kształcenia.

Ukończenie dwuletniej szkoły policealnej GoWork.pl umożliwia podejście do egzaminu zewnętrznego przygotowanego przez OKE. Po jego zdaniu absolwent otrzymuje uprawnienia do wykonywania upragnionego zawodu. Nasza szkoła jest jednocześnie ośrodkiem egzaminacyjnym, który nadaje tytuł technika.

 

TYLKO U NAS nauka i praktyka w centrum miasta (porównaj nas do innych szkół, my uczymy teorii i praktyki w centrum)!

 

Wrocławski oddział naszej szkoły mieści się w kompleksie zabytkowych kamienic, w których na parterach mieszczą się znane i popularne klubi i puby, przy ul. Ruskiej 51b, zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta w Pasażu Niepolda w odległości 500 metrów od Starego Rynku, obok przystanku Rynek, a także minutę od biurowca TIMES, 2 minuty od Kina Nowe Horyzonty, 3 minuty od Placu Jana Pawła II. 

Dogodna lokalizacja sprawia, że do placówki można w prosty sposób dotrzeć również komunikacją: 

  • z dworca głównego - linia nr 15, K 
  • z placu grunwaldzkiego - linia nr 10, 33 
  • z Stadion Wrocław - linia nr 10, 33 

10 powodów, dla których powinieneś wybrać GoWork.pl

1. Brak jakichkolwiek ukrytych opłat. Legitymacja, indeks i wszystkie egzaminy są całkowicie bezpłatne. Nie pobieramy też wpisowego!

2. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz kierunków – każdy może znaleźć coś, co interesuje go najbardziej. Co więcej, biorąc pod uwagę okres trwania nauki, w krótkim czasie można zdobyć nawet 2 lub 3 specjalizacje!

3. Wszystkie kierunki, które mamy w ofercie, są dopasowane do obecnej sytuacji na rynku pracy. Dzięki temu mamy pewność, że po ukończeniu naszej szkoły zdobędziesz rzetelny zawód.

4. Chcemy, aby każdy bez wyjątku mógł kontynuować naukę. Rozumiemy, że nie każdy może sobie pozwolić na to, by płacić duże pieniądze za wiedzę. Dlatego właśnie zapewniamy naprawdę niskie czesne, a niektóre kierunki oferujemy nawet za 0zł!

5. Najlepsi Wykładowcy w Polsce uczą właśnie u nas! Naszą kadrę rekrutujemy tylko spośród najlepszych! Są to ludzie, którzy od lat pracują w branży, a jednocześnie cały czas podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i warsztatach.

6. Mamy ponad 90 nowocześnie wyposażonych pracowni, w których odbywają się zajęcia praktyczne. Dzięki temu nasi Absolwenci bez trudu odnajdują się w nowym miejscu pracy.

7. Stawiamy na praktykę i zdobywanie doświadczenia! Dzięki temu nasi Absolwenci umieją obsługiwać wszelkie urządzenia wykorzystywane w ich zawodzie i dostają świetną pracę tuż po ukończeniu nauki.

8. Jesteśmy dla Słuchaczy – wszelkie harmonogramy zajęć dopasowujemy do ich preferencji.

9. Nasi Absolwenci w 100% zdają wszelkie egzaminy państwowe, dzięki czemu otrzymują dyplomy uznawane nie tylko w Polsce, ale także w całej Unii Europejskiej!

10. Nasze mury opuściło już ponad 3000 zadowolonych Absolwentów! Ta liczba mówi sama za siebie!

Doradztwo zawodowe

Szkoła Policealna GoWork.pl wspiera swoich słuchaczy w planowaniu i rozwoju ścieżki zawodowej. Absolwenci mogą wziąć udział w sesjach doradztwa personalnego, organizowanych przez pracowników GoWork.pl we współpracy z największymi Agencjami Doradztwa Zawodowego.

Aby zapisać się na zajęcia, należy posiadać 3 zdjęcia legitymacyjne, oryginał ukończenia szkoły średniej (duplikat lub kopia potwierdzona notarialnie), zaświadczenie od lekarza potwierdzające brak przeciwwskazań do podjęcia nauki na danym kierunku oraz podanie (złożone internetowo przez formularz zgłoszeniowy).

Masaż z rehabilitacją

Masaż jest obecnie jedną z chętniej wybieranych form relaksu, a dodatkowo wielu pacjentów decyduje się także na masaże lecznicze. Dlatego zawód technika masażysty jest jedną z popularniejszych profesji medycznych w rehabilitacji...

Asystentka stomatologiczna z ortodoncją

Asystentka stomatologa to bardzo ważny członek zespołu, odpowiedzialny nie tylko za odpowiednie przygotowanie narzędzi, materiałów czy leków, ale także za kontakt z pacjentem. Dba o higienę gabinetu stomatologicznego zarów...

Higienistka stomatologiczna z implantologią

Zawód higienistki stomatologicznej istnieje w Polsce od 1975 roku, jednak dopiero od 2011 roku istnieje rozporządzenie, według którego w każdym gabinecie stomatologicznym powinna być zatrudniona wykwalifikowana higienistka lub asyst...

Dietetyka z suplementacją sportową

Dietetyk, jako specjalista ds. żywności, zajmuje się fachową oceną jakości składników i produktów odżywczych, ustalając na tej podstawie odpowiednie programy żywieniowe. Aby robić to prawidłowo, musi mieć rozległą wiedzę...

Kosmetologia z liftingiem rzęs

  Praca Technika Usług Kosmetycznych ma charakter higieniczno - estetyczny. Nie tylko diagnozuje on pacjenta pod kątem problemów kosmetycznych, ale także dobiera i wykonuje odpowiednie zabiegi profilaktyczne bądź lecznicze, kt...

Zadaj Pytanie