Masaż z rehabilitacją

Czesne: od 0zł
Film o szkole policealnej GoWork.pl

Chcesz zdobyć zawód, który pozwoli Ci bez trudu znaleźć zatrudnienie? Lubisz pracę z ludźmi i w tym właśnie kierunku chciałbyś się rozwijać? Przyjdź do naszej szkoły policealnej GoWork i zdobądź uprawnienia technika masażysty!

TYLKO U NAS nauka i praktyka w centrum miasta (porównaj nas do innych szkół, my uczymy teorii i praktyki w centrum)!

 

Dlaczego Technik Masażysta to przyszłościowy kierunek?

Nasze społeczeństwo żyje w coraz szybszym tempie. Dużo czasu spędzamy za biurkiem czy w samochodzie, a po pracy zmęczeni padamy na kanapę. Taki tryb życia szkodzi naszym plecom i obniża samopoczucie. Do tego dochodzi nieustanny stres i przemęczenie. Dlatego usługi masażysty, zwłaszcza znającego techniki stosowane w rehabilitacji, stają się coraz bardziej potrzebne, a tym samym zyskują na popularności. Nie bez znaczenia w tej kwestii jest również starzenie się społeczeństwa. Dlatego kształcenie na kierunku Technik Masażysta to pewny sposób na zyskanie uprawnień do wykonywania opłacalnego i przyszłościowego zawodu!
A może chcesz zdobyć uprawnienia technika masażysty, ale obawiasz się wysokich kosztów? W naszej Szkole Medycznej naukę możesz pobierać nawet od 0 zł miesięcznie

 

Program nauczania

Egzamin potwierdzający kwalifikację K1 - świadczenie usług w zakresie masażu (MS.01) odbywać się będzie pod koniec semestru IV.

Lp Przedmioty naukowe Liczba godzin w okresie nauczania
    Sem. I Sem. II Sem. III Sem. IV Liczba godzin tyg.
1 Organizacja i działalność gospodarcza w ochronie zdrowia   1 1   32
2 Język obcy w ochronie zdrowia     2   32
3 Podstawy psychologii i socjologii w ochronie zdrowia 2       32
4 Pierwsza pomoc w stanach zagrożeniach zdrowia i życia   2     32
5 Język migowy 2       32
6 Teoretyczne podstawy masażu 2 1 1 1 96
7 Anatomia z fizjologią 4 3 2 2 176
8 Zarys fizjoterapii 1 2     48
9 Zagadnienia kliniczne w masażu 1 2 2 2 112
10 Masaż 5 6 7 8 416
11 Fizjoterapia     4 4 128
12 Anatomia topograficzna 2 1     48
13 Podstawy przedsiębiorczości *       2* 32*
  Łączna liczba godzin 19 19 19 19 1216

*Zajęcia edukacyjne Podstawy Przedsiębiorczości  będą prowadzone tylko dla uczniów, którzy we wcześniejszym etapie nauki nie realizowali tych zajęć.

 

Praktyka zawodowa tyg. godz.
sem I - zgodnie z podstawą programową    
sem II - zgodnie z podstawą programową 2 60
sem III - zgodnie z podstawą programową    
sem IV - zgodnie z podstawą programową 2 60
Razem 4 120

“Czego nauczę się w studium masażu GoWork?”

Nasi Słuchacze Szkoły medycznej na kierunku Technik Masażysta uczą się nie tylko wykonywania podstawowych typów masażu, jak klasyczny, segmentarny, limfatyczny czy sportowy, ale też zdobywają wiedzę z zakresu anatomii i fizjoterapii. Dzięki umiejętności zapobiegania, a także rehabilitacji w przypadku wad postawy czy rozmaitych schorzeń kręgosłupa, wykwalifikowany masażysta może otworzyć własny gabinet i nie powinien narzekać na brak zainteresowania jego usługami.
Oferujemy także dodatkowe szkolenia m.in. z masażu relaksacyjnego, bańkami chińskimi, miodem, świecą, czekoladą czy gorącymi kamieniami, a to wszystko w atrakcyjnych cenach!

 

“Pracuję zawodowo. Czy mogę podjąć naukę na kierunku Technik Masażysta?”

Jak najbardziej! Nauka odbywa się u nas bowiem w trzech różnych trybach:

 • dziennym (w godzinach porannych, zwykle od 8:00), 
 • wieczorowym (najczęściej popołudniami, od ok. 15:25),
 • zaocznym (zajęcia w każdy weekend, w piątki od ok. 16:20). 

Każdy z nich obejmuje najczęściej 3 dni w tygodniu w łącznej liczbie 19 h zajęć. Chcesz pogodzić naukę zawodu z wykładami na uczelni? A może pracujesz na pełen etat i nie możesz poświęcić zbyt wiele czasu na zajęcia? Starannie ułożone plany pozwolą Ci dopasować naukę w naszej szkole policealnej do Twoich możliwości!

 

“Czy w Szkole Policealnej GoWork Słuchacze odbywają praktyki?”

Oczywiście, w końcu nauka praktycznych umiejętności jest dla nas niezwykle ważna! Dlatego nasi Słuchacze powinni zaliczyć praktyki zawodowe w łącznej liczbie 120 h po pierwszym i trzecim semestrze.

Szkoła Policealna GoWork współpracuje też z lubelskim gabinetem fizjoterapeutycznym JACH, w którym nasi Słuchacze mogą zapoznać się z różnymi typami specjalistycznego sprzętu do fizjoterapii, jak laser czy urządzenia generujące pole magnetyczne, ultradźwięki i prąd, służący np. do galwanizacji, jonoforezy i elektrostymulacji. Organizowane są tam również zajęcia z zakresu masażu i fizjoterapii. Słuchacze mają też bezpośredni kontakt z pacjentami placówki.

 

“Jakie uprawnienia zyskam po ukończeniu Szkoły Medycznej GoWork?”

Po ukończeniu edukacji na kierunku Technik Masażysta w naszej szkole policealnej w Lublinie każdy słuchacz może podejść do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie Z.1. Po jego zdaniu absolwent szkoły medycznej GoWork otrzymuje świadectwo, dyplom i suplement z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, które uprawniają do podjęcia pracy technika masażysty zarówno w Polsce, jak i na terenie krajów Unii Europejskiej.

 

“Gdzie będę pracować?”

Nasi absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie m.in. w:

 • prywatnych gabinetach masażu i fizjoterapii,
 • zakładach opiekuńczo-leczniczych i szpitalach, np. w Centrum Rehabilitacji 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ, Ośrodku Rehabilitacji Leczniczej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego lub Akademickim Centrum Fizjoterapii przy ul. Chodźki w Lublinie,
 • hotelach, w których świadczone są usługi z zakresu SPA & Wellness,
 • ośrodkach pomocy społecznej
 • uzdrowiskach takich, jak SPA Nałęczów.
 • Jedną z możliwości jest również rozpoczęcie działalności gospodarczej i założenie własnego gabinetu, zarówno stacjonarnego, jak i mobilnego. Warto skorzystać też z oferty dodatkowych kursów różnych technik masażu relaksacyjnego, aby zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy.
 • hotelach, w których świadczone są usługi z zakresu SPA & Wellness,
 • ośrodkach pomocy społecznej, 
 • uzdrowiskach takich, jak SPA Nałęczów.

 

Kadra nauczycielska - kto u nas uczy?

Kadra zatrudniona w Szkole Policealnej GoWork w Lublinie to doświadczeni specjaliści, aktywnie działający w swoim zawodzie.

Zajęcia z zakresu pierwszej pomocy prowadzi pan Piotr, wykwalifikowany ratownik medyczny. Po ukończeniu nauki przedmiotu Słuchacze mogą otrzymać bezpłatne zaświadczenia o odbyciu kursu „Pierwsza pomoc przedmedyczna”.

Instruktorem z zakresu praktycznej nauki zawodu jest u nas pani Karolina, absolwentka studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia na Wydziale Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Poza pracą nauczyciela, w życiu realizuje się również jako fizjoterapeuta w Gabinecie fizjoterapeutycznym JACH.

Z kolei nasz nauczyciel teorii masażu jest pracownikiem działu Fizjoterapii Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MSWiA w Lublinie.

 

Lokalizacja - uczymy w centrum miasta!

Lubelski oddział Szkoły Policealnej GoWork mieści się na ul. Przechodniej 4, na II piętrze Pałacu Parysów, czyli w samym centrum miasta! Nieopodal znajduje się przystanek autobusowy Plac Wolności 01, do którego dotrzemy z różnych części Lublina:

 • Głusk, Kunickiego, Kraśnicka, Racławickie, Nałęczowska, Dąbrowica – autobus linii  003;
 • Elizówka giełda, Wodopojna, Długosza, Gen. Ducha, Poligonowa – autobus linii 004;
 • Felin, Al. Witosa, Bronowice - Droga męczenników Majdanka, Willowa, Sławinkowska, Zbożowa – autobusy linii 007 i 055;
 • Czechów, Czuby – autobus linii 013;
 • Zana, Narutowicz, Mełgiewska, Wojciechowska, Lipniak – autobus linii 039;
 • Osiedle Choiny – autobus linii 055;
 • Osiedle Poręba – autobus linii 159.

Placówka położona jest zaledwie 3 minuty pieszo od Archikatedry św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty oraz Hotelu Europa, a przy tym jedynie 150 m od Bramy Krakowskiej.

Niedaleko siedziby naszej Szkoły znajduje się również kilka miejsc, do których można udać się na lunch, np.:

 • Fabryka Pizzy – ul. Plac Wolności 2 (w naszym budynku na parterze),

 • Restauracja Sielsko Anielsko – ul. Rynek 17,

 • Galeria Smaku. Restauracja – ul. Okopowa 5,

 • Pizza Pub ACERNA's – ul. Rynek 2,

 • Pizzeria Pod Koziołkiem – ul. Peowiaków 4,

 • Czarna Owca – ul. Gabriela Narutowicza 9.

Zapisy