Kosmetologia z liftingiem rzęs - Białystok

Dbanie o urodę odgrywa w dzisiejszych czasach bardzo dużą rolę. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni dążą do nieskazitelnego wyglądu. Nic dziwnego - nienaganna aparycja jest wizytówką każdego człowieka i ma znaczenie nie tylko w relacjach prywatnych, ale również zawodowych. Z tego powodu stale rośnie zapotrzebowanie na dyplomowanych techników usług kosmetycznych w Białymstoku. Do zadań osób zajmujących się tą profesją należy m.in. wykonywanie zabiegów profilaktycznych i leczniczych na twarz oraz całe ciało, usuwanie owłosienia, robienie makijażu czy stylizacja paznokci. Egzamin potwierdzający kwalifikację K1 - Wykonywanie zabiegów kosmetycznych (FRK.04) odbywa się pod koniec IV semestru. Po szkole kosmetycznej w Białymstoku otrzymuje dyplom oraz suplement Europass w języku polskim i angielskim. Dzięki temu mogą oni szukać zatrudnienia nie tylko w Polsce, ale również na terenie krajów UE.

 

Czy technik usług kosmetycznych to przyszłościowy zawód?

Branża kosmetyczna nieustannie się rozwija, dlatego wzrasta również prestiż zawodu kosmetyczki. Warto jednak pamiętać, że zarobki technika usług kosmetycznych w Białymstoku w dużej mierze zależą od rodzaju pracy (etat lub własna działalność gospodarcza), miasta zatrudnienia, zdobytych certyfikatów oraz umiejętności. Absolwenci szkoły dla kosmetyczek w Białymstoku mogą pracować w uzdrowiskach, gabinetach odnowy biologicznej, SPA oraz salonach kosmetycznych. W szkole kosmetycznej odbywa również zajęcia z podstaw marketingu, które przygotowują go do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Jakie cechy powinien mieć profesjonalny technik usług kosmetycznych?

Absolwent szkoły dla kosmetyczek w Białymstoku wie, w jaki sposób podejść do klienta i jego problemu. Osoby, które korzystają z usług kosmetyczek, bardzo często borykają się z dużymi kompleksami i brakiem pewności siebie. Z tego powodu wykwalifikowany technik usług kosmetycznych powinien zachować takt oraz kulturę osobistą. W profesji tej bardzo ważna jest również cierpliwość, uważność, zmysł estetyczny oraz dokładność. Szkoła kosmetyczna w Białymstoku profesjonalnie przygotowuje słuchaczy do pracy z wymagającym klientem.

Szkoła kosmetyczek Białystok - dlaczego warto ją wybrać?

Wybór kierunku technik usług kosmetycznych w szkole policealnej w Białymstoku wiąże się z wieloma korzyściami dla słuchaczy - przede wszystkim możliwością odbycia szkoleń i warsztatów m.in. z zakresu bezpieczeństwa i higieny w gabinecie, złuszczania naskórka kwasami, przedłużania i stylizacji rzęs oraz paznokci czy kosmetyków mineralnych do makijażu. Sale zajęciowe wyposażone są w profesjonalny sprzęt, np. łóżka kosmetyczne, urządzenia do wykonywania specjalistycznych zabiegów (peelingu kawitacyjnego, galwanizacji i mikrodermabrazji), woskownicę, maszynę do terapii prądami, lampy Sollux i lupy. Szkoła kosmetyczna w Białymstoku współpracuje z wieloma prestiżowymi markami, np. Kryolanem, Bandi, Lorealem, Bielendą czy Ziają. Po szkole policealnej w Białymstoku technik usług kosmetycznych jest gotowy zarówno do pracy na etacie, jak i założenia własnej działalności gospodarczej.

 

FORMULARZ ZAPISU NA KIERUNEK