Asystentka stomatologiczna

Uczymy w pracowniach w centrum miasta, zajęcia oparte na praktyce.
Przyjdź, sprawdź nas

Zobacz więcej

Specjalista ds. dietetyki

Uczymy w pracowniach w centrum miasta, zajęcia oparte na praktyce.

zobacz więcej

Higienistka Stomatologiczna z implantologią

Uczymy w pracowniach w centrum miasta, zajęcia oparte na praktyce.

zapisz się

Technik usług kosmetycznych

Uczymy w pracowniach w centrum miasta, zajęcia oparte na praktyce.

zapisz się

Technik Masażysta

Uczymy w pracowniach w centrum miasta, zajęcia oparte na praktyce.

zapisz się

Szkoła Policealna GoWork.pl - Białystok

Czasy, w których szkoły policealne były uznawane za wyjście awaryjne, już dawno minęły. Coraz więcej absolwentów liceów i techników wybiera ją jako dalszą drogę kształcenia, ze względu na znacznie krótszy czas nauki niż w przypadku studiów, a także możliwość zdobycia pewnego zawodu, który jest pożądany na rynku pracy. Szczególnie, że Szkoła Policealna w Białymstoku stale analizuje oferty zatrudnienia i proponuje swoim kandydatom wyłącznie przyszłościowe kierunki – 15 lat działania na rynku pozwoliło firmie nie tylko na wyrobienie renomy, ale także zdobycie doświadczenia w kwestii kształcenia.

Najlepsza kadra dydaktyczna w szkole policealnej w Białymstoku

W szkole policealnej w Białymstoku słuchacz może liczyć na wiedzę oraz indywidualne podejście kadry dydaktycznej. Do dyspozycji słuchacza są nowoczesne pracownie, wyposażone w wysokiej klasy sprzęt. Kształcenie odbywa się w kilku trybach (dziennym, wieczorowym i zaocznym), więc słuchacze nie mają problemu z połączeniem szkoły ze swoim stylem życia, sytuacją finansową czy rodzinną. Nauczyciele stale poszerzają wiedzę, dzięki uczestnictwie w szkoleniach branżowych oraz kursach. W szkole medycznej w Białymstoku wykładają wyłącznie nauczyciele ściśle związany z branżą - stomatolodzy, fizjoterapeuci, higienistki stomatologiczne czy ratownicy medyczni.

Brak matury? W szkole policealnej w Białymstoku to nie problem

Możliwość rozpoczęcia nauki bez zdanej matury, to ogromna zaleta szkół policealnych. Do podjęcia kierunku wymagane jest tylko wykształcenie średnie, więc w przypadku niepowodzenia na egzaminie dojrzałości lub niepodejścia do niego, drzwi kariery są nadal otwarte. Szkoła bez matury to także ratunek z opresji w przypadku niedostania się na wymarzone studia. Niedoszły student zdobywa wiedzę i nie ma poczucia zmarnowanego czasu, kiedy czeka na kolejną rekrutację. Co ważne, nadal może on spełniać swoje marzenia związane z pracą w branży lekarskiej, jeśli wybierze kształcenie w Szkole Medycznej w Białymstoku.

Darmowa Szkoła Policealna w Białymstoku

W darmowej szkole policealnej w Białymstoku czesne są niskie, a kierunki takie jak technik masażysta, technik usług kosmetycznych, asystentka stomatologiczna i higienistka stomatologiczna można rozpocząć za darmo. Poziom nauczania na kierunkach darmowych jest tak samo wysoki, jak w przypadku odpłatnych. Nie istnieje podział na lepszych i gorszych, każdy jest traktowany na równi.

Lokalizacja szkoły policealnej w Białymstoku

Szkoła Policealna w Białymstoku mieści się w ścisłym centrum miasta przy ulicy Lipowej 32 (II piętro). Z dworca PKP i PKS wystarczy przejść się pieszo – zajmie to około 9 minut, a ze Rynku Kościuszki około 5 minut. W okolicy znajdują się poczta, drogeria Hebe, Rossmann i kościół św. Rocha. Na miejsce docierają:

 • linie 2, 4, 5, 10 i 14 z przystanku św. Rocha/Lipowa,
 • linie 2, 4, 5, 7, 10, 14 z przystanku Plac Niepodległości/Kościół św. Rocha,
 • linie 1, 7, 9, 12, 18, 21, 24 i 100 z przystanku Piłsudskiego/Plac Niepodległości.

Rekrutacja do Szkoły Policealnej w Białymstoku

Do wzięcia udziału w rekrutacji do Szkoły Policealnej w Białymstoku niezbędne będą następujące dokumenty:

 • oryginał lub duplikat świadectwa ukończenia szkoły średniej czy technikum (w przypadku, gdy dysponujemy jedynie kopią, musi być ona poświadczona notarialnie),
 • 2 zdjęcia legitymacyjne,
 • zaświadczenie od lekarza, potwierdzające brak przeciwwskazań do podjęcia nauki na wybranym kierunku (szkoła zapewnia bezpłatne skierowanie),
 • podanie (złożone internetowo przez formularz zgłoszeniowy).
Kontakt

Szkoła Policealna GoWork.pl
Oddział - Białystok

ul. Lipowa 32/102 , 15-428 Białystok
tel.: 790-408-360

Godziny otwarcia sekretariatu

 • Poniedziałek: 8-16
 • Wtorek: 8-16
 • Środa: 8-16
 • Czwartek: 8-16
 • Piątek: 8-16
 • Sobota: Nieczynne
 • Niedziela: Nieczynne
Zadaj Pytanie