Szkoła Policealna Poznań

Wybór ścieżki edukacyjnej, której ukończenie pozwoli na zdobycie zawodu pożądanego rynku pracy jest realne. Tego typu rozwiązania oferują szkoły dla dorosłych GoWork.pl, których słuchacz nie tylko uzyskuje wiedzę czysto teoretyczne, ale także umiejętności praktyczne zaledwie w ciągu roku lub dwóch lat kształcenia. To doskonała alternatywa dla studiów, szczególnie, jeśli absolwentowi liceum lub technikum zależy na szybkim i bezproblemowym zatrudnieniu.

Dlaczego warto wybrać szkołę policealną w Poznaniu?

Jaki zawód wybrać? Gdzie znajdę pracę? Co dalej po maturze? Te pytania spędzają sen z powiek wielu młodym ludziom. Nic dziwnego – w końcu wybór dalszego kierunku kształcenia będzie miał wpływ na przyszłe życie zawodowe. GoWork.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodzieży i umożliwia konsultacje z doradcą zawodowym w czasie dni otwartych. Udzieli on rady w kwestii wyboru profesji, która będzie nie tylko dopasowana do indywidualnych predyspozycji kandydata, ale także zapewni godziwe wynagrodzenie. Już zaledwie dwa lata nauki w szkole bez matury wystarczą do zdobycia dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe oraz tytułu technika. Tymczasem studia trwają średnio o trzy lata dłużej i nie gwarantują odniesienia sukcesu na rynku pracy. A to tylko niektóre z zalet szkół dla dorosłych.

Darmowa Szkoła Policealna w Poznaniu

Zajęcia w szkole policealnej w Poznaniu prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną, a małe grupy umożliwiają poświęcenie uwagi każdemu słuchaczowi. Do dyspozycji są także nowoczesne sale z profesjonalnym sprzętem. Kierunki w szkole medycznej, które cieszą się największym zainteresowaniem są w pełni bezpłatne. Mowa o masażyście, asystentce stomatologicznej oraz higienistce stomatologicznej. Każdy słuchacz ma możliwość pogodzenia nauki z życiem prywatnym oraz innymi aktywnościami, dzięki trzem trybom do wyboru: dziennemu, wieczornemu oraz zaocznemu. 

Lokalizacja szkoły policealnej w Poznaniu

Poznańska Szkoła Policealna GoWork.pl mieści się w ścisłym centrum miasta przy ulicy Świętego Marcina 66/72 w budynku Alfa (XI piętro) blisko przystanków Gwarna, Zamek i Cyryla Ratajskiego. Wejście znajduje się od strony Biedronki. Z Dworca PKP i PKS wystarczy przejść się pieszo – zajmie to około 15 minut, a ze Starego Rynku około 10 minut. Na miejsce docierają:

 • tramwaje 2, 5, 9, 13, 15, 16 do Gwarnej i 3,4, 8, 17 do Cyryla Ratajskiego,
 • autobusy 151, 163, 168, 169, 171 do Zamku.

Rekrutacja do szkoły policealnej w Poznaniu

Do wzięcia udziału w rekrutacji do Szkoły Policealnej w Poznaniu GoWork.pl niezbędne będą następujące dokumenty:

 • oryginał lub duplikat świadectwa ukończenia szkoły średniej czy technikum (w przypadku, gdy dysponujemy jedynie kopią, musi być ona poświadczona notarialnie),
 • 2 zdjęcia legitymacyjne,
 • zaświadczenie od lekarza, potwierdzające brak przeciwwskazań do podjęcia nauki na wybranym kierunku (szkoła zapewnia bezpłatne skierowanie przy zapisie),
 • podanie (złożone internetowo przez formularz zgłoszeniowy).

 

Kontakt

Szkoła Policealna GoWork.pl
Oddział - Poznań

ul. Święty Marcin 66/72 (Budynek alfa - XI p.) , 61-807 Poznań
tel.: 784 940 938
tel.:

Godziny otwarcia sekretariatu

 • Poniedziałek: 8.00-16
 • Wtorek: 8.00-16
 • Środa: 8.00-16
 • Czwartek: 8.00-16
 • Piątek: 8.00-16
 • Sobota: 9.00-15.00
 • Niedziela: Nieczynne
Mapa
Zadaj Pytanie