UWAGA: Trwa rekrutacja! Bez egzaminów wstępnych!

Ostatnimi czasy szkoły policealne dla dorosłych stają się coraz bardziej popularne. Dużym zainteresowaniem cieszą się zarówno kierunki medyczne, administracyjne, jak i usługowe.

W ofercie Szkoły Policealnej GoWork.pl znajdują się kierunki roczne oraz dwuletnie w trzech trybach: dziennym, wieczorowym i zaocznym. Po naszej szkole uzyskują Państwo tytuł technika lub specjalisty w dziedzinie, którą Państwo wybiorą.

* szczegóły dotyczące czasu trwania, ceny, trybu oraz programu nauki dla wybranych kierunków, znajdą Państwo w zakładce dotyczącej danego kierunku.

Jak dokonać zapisu i zarezerwować sobie miejsce w szkole policealnej GoWork.pl?

Aby zapisać się do Szkoły Policealnej GoWork.pl, należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.policealna.gowork.pl/zapisy. Formularz zgłoszeniowy można także znaleźć na każdej podstronie przyporządkowanej danemu kierunkowi. Po jego wypełnieniu przesyłane są dalsze wytyczne dotyczące procedury rekrutacyjnej. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy przyjmowane są do momentu wyczerpania miejsc na danym kierunku. 

Pamiętaj - u nas nie ma opłat rekrutacyjnych!

  • 2 zdjęcia legitymacyjne
  • świadectwo ukończenia szkoły średniej (orginał, odpis lub kopia potwierdzona notarialnie)
  • zaświadczenie od lekarza internisty (lekarza rodzinnego) w przypadku kierunków rocznych lub od lekarza medycyny pracy w przypadku kierunków technicznych (dwuletnich)

Prosimy o wcześniejsze wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie internetowej w zakładce: 

Wymagane dokumenty

  • 2 zdjęcia legitymacyjne
  • świadectwo ukończenia szkoły średniej (oryginał, odpis lub kopia potwierdzona notarialnie)
  • zaświadczenie od lekarza internisty (lekarza rodzinnego) w przypadku kierunków rocznych lub od lekarza medycyny pracy w przypadku kierunków technicznych (dwuletnich)

 

Prosimy o wcześniejsze wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie internetowej w zakładce: https://policealna.gowork.pl/zapisy

 

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń!  Liczba miejsc ograniczona! Wpisowe 0zł !

Przekonaj się, że warto i sprawdź na www.gowork.pl jak szybko znajdziesz pracę po tym kierunku.

Wydajemy zaświadczenia do ZUS.

Uczęszczając do szkoły policealnej GoWork.pl otrzymujesz legitymację uczniowską, uprawniającą do zniżki na komunikację miejską, do kina czy teatru. ( Nie dotyczy kierunków specjalistycznych)