Szkoły Policealne GoWork.pl

Jesteśmy szkołą policealną, która oferuje bardzo szeroki wachlarz kierunków, dzięki czemu dostają Państwo niepowtarzalną szansę nabycia odpowiednich kwalifikacji, potrzebnych do ubiegania się o wymarzoną pracę. W naszej ofercie znajdą Państwo aż 34 najbardziej popularne specjalizacje.

Jako szkoła policealna posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, a co za tym idzie, nasi absolwenci zdają egzaminy zewnętrzne, organizowane przez OKE. Z doświadczenia wiemy, że dyplom wystawiony przez OKE jest na rynku pracy bardzo pożądany, jest bowiem gwarancją solidności i wysokich kwalifikacji zdobytych w procesie kształcenia.

Nawiększy wybór kierunków nauczania
Profesjonalnie wyposażone sale
Tok nauczania nastawiony na praktykę
Jak do tej pory:

ponad 15 000

Zadowolonych
słuchaczy

96%

Zdawalności
egzaminów*

ponad 50

Wyposażonych
pracowni


* zdawalność w 2019 roku

Dlaczego my

 

Wykwalifikowana kadra

Nasi pedagodzy posiadają kwalifikacje zgodne z założeniami kierunku, którego uczą. Stale poszerzają swoje umiejętności, uczestnicząc w kursach i szkoleniach branżowych. Cechuje ich otwartość i indywidualne podejście do słuchacza. W każdym oddziale zatrudniony jest Dyrektor ds. dydaktycznych stanowiący wsparcie merytoryczne dla całego grona pedagogicznego.

 

Niskie czesne, liczne promocje

Dobra szkoła wcale nie musi być droga, dlatego w naszej ofercie znajdują się kierunki w przystępnych cenach. Wychodzimy z założenia, że każdy ma prawo poszerzać swoje kwalifikacje, dlatego kierunki takie, jak technik administracji, technik BHP i technik usług kosmetycznych oferujemy bez opłaty czesnego.

Nie pobieramy wpisowego, a Państwo mogą wypowiedzieć umowę, nie ponosząc żadnych konsekwencji finansowych.

Dodatkowo oferujemy wiele promocji. Przykładowo – przy wpłacie czesnego za cały semestr z góry, przysługuje Państwu 5% zniżki. Z kolei przy zapisie na drugi (płatny) kierunek, Słuchaczowi przysługuje zniżka na tańszy z nich.

Nowoczesne pracownie zawodowe

Wszystkie zajęcia prowadzimy w nowoczesnych, przystosowanych do nauki pracowniach zawodowych, wyposażonych w sprzęt najnowszej generacji.

Zajęcia praktyczne prowadzone są w niewielkich grupach, dzięki czemu wykładowcy każdemu mogą poświęcić dużo uwagi.

Dogodna lokalizacja

Wszystkie sale wykładowe, pracownie i sekretariaty zlokalizowane są w centrach miast, blisko infrastruktury komunikacji miejskiej, co bardzo ułatwia dojazd, szczególnie osobom dojeżdżającym z daleka.

Sprawna obsługa w sekretariacie

Personel GoWork.pl dołoży wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z obsługi sekretariatu. Szybko i sprawnie rozwiązujemy problemy, udzielamy informacji na nurtujące Państwa pytania.

Przekonaj się sam!

 

Doradztwo zawodowe

Szkoła Policealna GoWork.pl wspiera swoich słuchaczy w planowaniu i rozwoju ścieżki zawodowej. Absolwenci mogą wziąć udział w sesjach doradztwa personalnego, organizowanych przez pracowników GoWork.pl we współpracy z największymi Agencjami Doradztwa Zawodowego.

Podczas sesji:

Specjaliści uczą, w jaki sposób prawidłowo zbudować CV i napisać lis motywacyjny. Uczestnicy z kolei odgrywają przykładowe scenki sytuacyjne, m.in. rozmowy rekrutacyjne. Analizowany jest również rynek pracy, a doradcy zdradzają, w których zawodach najłatwiej, a w których najtrudniej znaleźć zatrudnienie.

Po sesji:

Szkoła Policealna GoWork.pl posiada własny serwis pracy, w którym można znaleźć ponad 90 tysięcy ofert pracy w różnych branżach. Pracodawcy regularnie zamieszczają nowe oferty zarówno pracy, jak i praktyk.