Asystentka stomatologiczna

Uczymy w pracowniach w centrum miasta, zajęcia oparte na praktyce.
Przyjdź, sprawdź nas

Zobacz więcej

Specjalista ds. dietetyki

Uczymy w pracowniach w centrum miasta, zajęcia oparte na praktyce.

zobacz więcej

Higienistka Stomatologiczna z implantologią

Uczymy w pracowniach w centrum miasta, zajęcia oparte na praktyce.

zapisz się

Technik usług kosmetycznych

Uczymy w pracowniach w centrum miasta, zajęcia oparte na praktyce.

zapisz się

Technik Masażysta

Uczymy w pracowniach w centrum miasta, zajęcia oparte na praktyce.

zapisz się

Szkoła Policealna GoWork.pl - Kraków

Obecnie rynek pracy przeżywa zalew absolwentów wyższych uczelni, a jednocześnie cierpi na niedosyt wykwalifikowanych pracowników o praktycznych umiejętnościach. To właśnie z tego powodu pracodawcy przychylniej patrzą na kandydatów, którzy posiadają dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe oraz tytuł specjalisty lub technika, zdobyte w szkołach policealnych.

Studia czy szkoła policealna w Krakowie?

Mimo że zdecydowana większość młodych ludzi wybiera edukację na uczelniach wyższych, nie w każdym przypadku będzie to dobre rozwiązanie. Co roku ogromna liczba osób kończy te same kierunki w całej Polsce, a absolwentów jest znacznie więcej, niż miejsc pracy w danych zawodach. Dodatkowo studia zapewniają przede wszystkim przygotowanie teoretyczne, przy niewielkim udziale zajęć praktycznych. Dobrą alternatywą dla uczelni wyższych są szkoły dla dorosłych, w których największe znaczenie ma nacisk na praktykę i doskonalenie swoich umiejętności. Już po zaledwie roku nauki w szkole policealnej w Krakowie można otrzymać tytuł specjalisty lub technika. 

Prosta droga do kariery

W szkole bez matury możliwe jest nie tylko zdobycie uprawnień do wykonywania zawodu, ale także poznanie jego tajników zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej, nad czym czuwa wykwalifikowana kadra nauczycielska. Kandydaci, którzy z pewnych powodów nie posiadają świadectwa maturalnego, nie muszą obawiać się, że drzwi do wymarzonej kariery zostaną przed nimi zamknięte. Do podjęcia nauki wystarczy jedynie ukończenie szkoły średniej. Co więcej, kształcenie w szkołach policealnych w Krakowie odbywa się w trzech trybach: dziennym, wieczorowym i zaocznym, dzięki czemu bez trudu można połączyć je z pracą na pełen etat lub innym kierunkiem.

Darmowa Szkoła Policealna w Krakowie 

Dobre przygotowanie do zawodu, choć jest niezwykle cenne, wcale nie musi kosztować fortuny. W szkole medycznej w Krakowie przyszłościowe kierunki można podjąć bez opłaty czesnego. Należą do nich asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna i technik masażysta. Po zakończeniu nauki w szkole policealnej, absolwenci podchodzą do egzaminów zewnętrznych, które umożliwiają im zdobycie uprawnień do wykonywania zawodu zarówno w kraju, jak i w pozostałych państwach Unii Europejskiej.

Lokalizacja szkoły policealnej w Krakowie

Krakowska Szkoła Policealna Gowork.pl znajduje się w ścisłym centrum miasta, naprzeciwko banku PKO BP, w pobliżu Rynku Głównego przy ulicy Wielopole 18b (II piętro). Na miejsce docierają:

 • tramwaje 1, 3, 8, 13, 24 i 52 na przystanek Poczta Główna oraz nr 1, 17, 19, 22 i 71 na przystanek Hala Targowa,
 • autobusy 184 i 484 na przystanek Hala Targowa.

Wejście znajduje się obok pizzerii „Vincenti” od strony przystanku Poczta Główna oraz obok sklepu „Kocyk”, idąc od strony Hali Targowej. Wystarczą zaledwie trzy minuty spaceru.

Rekrutacja do szkoły policealnej w Krakowie

Do wzięcia udziału w rekrutacji do Szkoły Policealnej w Krakowie GoWork.pl niezbędne będą następujące dokumenty:

 • oryginał lub duplikat świadectwa ukończenia szkoły średniej czy technikum (w przypadku, gdy dysponujemy jedynie kopią, musi być ona poświadczona notarialnie),
 • 2 zdjęcia legitymacyjne,
 • zaświadczenie od lekarza, potwierdzające brak przeciwwskazań do podjęcia nauki na wybranym kierunku (szkoła zapewnia bezpłatne skierowanie),
 • podanie (złożone internetowo przez formularz zgłoszeniowy).
Kontakt

Szkoła Policealna GoWork.pl
Oddział - Kraków

ul. Wielopole 18b , 31-072 Kraków
tel.: 797-898-765
tel.: 12 431-74-42

Godziny otwarcia sekretariatu

 • Poniedziałek: 8-18
 • Wtorek: 8-18
 • Środa: 8-18
 • Czwartek: 8-18
 • Piątek: 8-18
 • Sobota: Nieczynne
 • Niedziela: Nieczynne
Zadaj Pytanie