Dietetyka z suplementacją sportową - Katowice

Mimo że jeszcze do niedawna usługi dietetyka były mało popularne, dziś popyt na nie ciągle wzrasta. Niewątpliwie ma to związek z kultem idealnego ciała, rozprzestrzenianym przede wszystkim za pośrednictwem mediów społecznościowych. Innymi czynnikami są chęć zrzucenia dodatkowych kilogramów oraz zmiana stylu życia na zdrowy. Szczególnie, że zbilansowana dieta odgrywa znaczącą rolę w profilaktyce chorób cywilizacyjnych takich jak otyłość, cukrzyca czy alergie pokarmowe. Specjaliści po kursie dietetyki w Katowicach, w swojej codziennej pracy zajmują się układaniem jadłospisów dla osób z problemami zdrowotnymi. Promują oni również zdrowy styl życia i udzielają porady z zakresu prawidłowej diety. W trakcie leczenia zaburzeń odżywiania oceniają oraz koordynuje sposób żywienia. Popularność tego zawodu przekłada się także rosnącą liczbę osób chętnych do zapisania się na kurs dietetyki w Katowicach.

Gdzie może zatrudnić się po kursie dietetyki w Katowicach?

Absolwenci kursu dietetyki w Katowicach otrzymują otrzymują dyplom i zaświadczenie o ukończonym kursie. Dzięki temu mogą oni szukać zatrudnienia w poradniach dietetycznych, restauracjach ze zdrową żywnością, żłobkach, przedszkolach i szkołach, szpitalach, sanatoriach, ośrodkach SPA, domach pomocy społecznej oraz firmach cateringowych. Im większe doświadczenie oraz nakłady finansowe, tym większa szansa na założenie własnej działalności gospodarczej w postaci prywatnego gabinetu dietetycznego. Specjaliści ds. dietetyki, którzy udzielają porad prywatnym klientom mogą liczyć na największe dochody. 

Kto może zapisać się na kurs dietetyki w Katowicach?

Na kurs dietetyczny w Katowicach może zapisać się każda osoba zainteresowana zbilansowanym odżywianiem oraz wpływem diety na zdrowie i samopoczucie. Szkoła GoWork.pl nie wymaga zaświadczenia od lekarza ani świadectwa maturalnego lub potwierdzającego wykształcenie średnie. Każdy zainteresowany kursem dietetyki ma zatem równe szanse, by rozwijać swoje zainteresowania w dziedzinie żywienia człowieka oraz uzyskać specjalistyczną wiedzę praktyczną i teoretyczną na temat układania różnorodnych diet dla sportowców, wegetarian, alergików i osób chorych. Kursanci mogą również wybrać dietetykę zaocznie.

Kurs dietetyki w Katowicach – jak wygląda nauka w GoWork.pl?

Osoby zainteresowane kursem dietetyki w Katowicach, mogą liczyć na dużą dawkę wiedzy praktycznej i teoretycznej. Kadrę dydaktyczną tworzą m.in. dietetycy, którzy na co dzień prowadzą własne gabinety. Kursant otrzymuje ich pełne wsparcie oraz dostęp do materiałów dydaktycznych, tablic edukacyjnych, a także modelu szkieletu ludzkiego. W czasie ponad 200 godzin zajęć, słuchacze zgłębiają tematykę m.in. warunków przechowywania i kontroli jakości produktów żywieniowych, oceny wpływu zapotrzebowania organizmu na mikro i makroelementy, przygotowywania jadłospisów potraw wchodzących w skład poszczególnych diet oraz wielu innych zagadnień. Osoby, którym zależy na połączeniu życia zawodowego z nauką, a jednocześnie mieć czas wolny dla siebie, mogą również wybrać zaoczną dietetykę.

 

 

FORMULARZ ZAPISU NA KIERUNEK