Masaż z rehabilitacją - Kraków

Z masażu korzystają nie tylko osoby w trakcie rekonwalescencji, starsze oraz cierpiące na schorzenia kręgosłupa, ale również ci, dla których jest on formą relaksu po ciężkim dniu. Szczególnie, że ma on bardzo wiele korzyści zdrowotnych - zmniejsza dolegliwości bólowe, przeciwdziała zakrzepom, przyspiesza krążenie krwi, wspomaga dotlenienie tkanek oraz przygotowuje mięśnie do wysiłku fizycznego. Klientami gabinetów masażu są również sportowcy oraz osoby pracujące biurowo i fizycznie. W związku z dużą popularnością tego typu zabiegów, dyplomowani technicy masażyści z Krakowa są pożądanymi pracownikami. Osoby pełniące tę profesję wykonują masaże lecznicze, sportowe, izometryczne, limfatyczne oraz relaksacyjne. Potrafią także masować niemowlęta i dzieci metodą Shantala oraz dobrać odpowiednią technikę do potrzeb pacjenta. 

Czy technik masażysta w Krakowie to kierunek z przyszłością?

Osobom cierpiącym na bóle stawów, kręgosłupa oraz innych partii ciała zaleca się regularne wizyty u masażysty. Sprawia to, że rynek pracy dla osób wykonujących ten zawód staje się większy, ponieważ technik masażysta w Krakowie to obecnie jeden z najbardziej pożądanych zawodów. Dyplomowany masażysta nawet po ukończeniu szkoły może cały czas się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje, przez branie udziału w kursach i szkoleniach z nowych technik masażu. Technicy masażyści po szkole policealnej w Krakowie mają też wiele możliwości na gruncie zawodowym - mogą podjąć pracę w ośrodkach zdrowia i szpitalach, salonach SPA, klubach fitness, hotelach i ośrodkach wypoczynkowych, sanatoriach, klinikach i wielu innych. Część z nich decyduje się również na otworzenie własnego gabinetu masażu. 

Czego uczą się słuchacze w szkole masażu w Krakowie?

W szkole policealnej w Krakowie technicy masażyści uczą się od specjalistów w swojej dziedzinie - rehabilitantów i fizjoterapeutów. W planie zajęć przewidziano zajęcia z anatomii i fizjologii, BHP, pierwszej pomocy, teorii masażu, podstaw fizjoterapii, wybranych zagadnień klinicznych oraz komunikacji interpersonalnej. Przyszli technicy masażyści w Krakowie uczą się także branżowego języka angielskiego, którego znajomość ułatwi im zdobycie zatrudnienia w innych krajach Unii Europejskiej. 

Technik masażysta w Krakowie - z GoWork.pl to się opłaca

Kandydaci, którzy wybiorą kierunek technika masażysty w Krakowie, będą poznawali tajniki zawodu pod okiem dyplomowanych fizjoterapeutów, masażystów i rehabilitantów, którzy na co dzień pracują w branży. Dzięki temu zdobędą oni nie tylko teoretyczną, ale także praktyczną wiedzę  z pierwszej ręki. W szkole policealnej w Krakowie technicy masażyści mają do dyspozycji sprzęt najwyższej jakości marki Habys - stoły do masażu, kliny, wałki i półwałki, taśmy, piłki, lalki do masażu, materace, drabinki rehabilitacyjne. Dwuletnia nauka kończy się egzaminem potwierdzający kwalifikację K1 - świadczenie usług w zakresie masażu (MED.10).

Film o szkole policealnej GoWork.pl

 

 

 

 

FORMULARZ ZAPISU NA KIERUNEK