Kosmetologia z liftingiem rzęs - Poznań

Prognozy „Barometru zawodów” dla Poznania w roku 2020 wskazują na deficyt kosmetyczek. Z tego powodu na rynku pracy wkrótce wzrośnie zapotrzebowanie na dyplomowanych techników usług kosmetycznych. Nic dziwnego - w obecnych czasach nieskazitelna aparycja może pozytywnie wpływać na sukcesy zawodowe oraz prywatne. Absolwenci szkół kosmetycznych w Poznaniu wykonują zabiegi z zakresu kosmetyki estetycznej, pielęgnacyjnej i leczniczej zarówno na twarz, jak i całe ciało. Udzielają fachowych porad w kwestii doboru kosmetyków oraz odpowiedniej pielęgnacji, a także pomagają pacjentkom uporać się z cellulitem, rozstępami czy trądzikiem. 

Dlaczego warto wybrać kierunek technik usług kosmetycznych w Poznaniu?

Praca technika usług kosmetycznych daje wiele możliwości rozwoju zawodowego. Branża beauty nie jest monotonna - osoby, które są z nią związane mogą stale się dokształcać oraz poszerzać swoje umiejętności. Kosmetyczkom są bowiem dedykowane liczne kursy, szkolenia, wykłady oraz konferencje. Osoby, które ukończyły szkołę kosmetyczną w Poznaniu mogą zatem liczyć na ciągłe samodoskonalenie. W zawodzie tym bardzo ważna jest pasja, ambicja oraz chęć rozwoju.

Film o szkole policealnej GoWork.pl

Gdzie może pracować osoba po szkole kosmetycznej w Poznaniu?

Absolwent szkoły kosmetycznej w Poznaniu może zatrudnić się w klinikach medycyny estetycznej, salonach odnowy biologicznej, SPA, salonach urody, a także w prywatnych gabinetach. Jego zarobki uzależnione są przede wszystkim od wielkości gabinetu, miasta zatrudnienia, a także formy działalności (własna lub na rzecz właściciela salonu). Nie bez znaczenia pozostają także umiejętności technika usług kosmetycznych przebyte szkolenia, uzyskane certyfikaty oraz dziedziny, w których się specjalizuje (zabiegi na twarz, manicure, pedicure, makijaż, depilacja i inne). 

Szkoła kosmetyczna w Poznaniu - co oferuje GoWork.pl?

Osoby, które wybiorą kierunek technik usług kosmetycznych w Poznaniu, będą uczyły się dokładnie na tym samym sprzęcie, z którego na co dzień korzystają dyplomowane kosmetyczki. Mowa między innymi o fotelach kosmetycznych, lampach Sollux, wapozonie, frezarce, parafiniarce, a  także urządzeniach do peelingu kawitacyjnego czy mikrodermabrazji. Zajęcia w szkole kosmetycznej w Poznaniu odbywają się pod okiem doświadczonych kosmetyczek, które prowadzą własne salony oraz innych specjalistów z branży beauty. Przekazują oni praktyczną wiedzę z zakresu prowadzenia działalności, zarządzania zespołem, wykonywania zabiegów, doboru sprzętu i kosmetyków. Po pomyślnie zdanym egzaminie, absolwenci szkoły dla kosmetyczek otrzymują dyplom oraz suplement Europass w języku polskim i angielskim. Dzięki temu mają możliwość zdobycia zatrudnienia nie tylko w Polsce, ale również na terenie krajów UE.

 

FORMULARZ ZAPISU NA KIERUNEK