Kosmetologia z liftingiem rzęs

Czesne: od 0zł
Film o szkole policealnej GoWork.pl

Od dziecka fascynuje Cię świat kosmetyków, na pamięć znasz wszelkie porady pielęgnacyjne i makijażowe, a datę wykonania pierwszej idealnej “jaskółki” zapisałaś w kalendarzu? Zastanów się, czy swojej przyszłości nie chcesz związać z zawodem Technika Usług Kosmetycznych!

TYLKO U NAS nauka i praktyka w centrum miasta (porównaj nas do innych szkół, my uczymy teorii i praktyki w centrum)!

 

Z potrzeby piękna, czyli dlaczego warto zostać Technikiem Usług Kosmetycznych

Zawód Kosmetyczki od lat cieszy się niesłabnącą, a wręcz coraz większą popularnością, zarówno w kraju, jak i za granicą. Coraz więcej osób, w tym również panowie, zdaje sobie bowiem sprawę z potrzeby dbania o urodę. Dlatego właśnie Technicy Usług Kosmetycznych nie mogą narzekać na brak zatrudnienia. Wręcz przeciwnie, czeka na nich wiele salonów piękności, centrów SPA, a coraz częściej także klubów fitness czy hoteli. Wiele osób pracujących w zawodzie decyduje się również na własną działalność gospodarczą, która pozwala im nie tylko na podniesienie zarobków, ale też na osiągnięcie większej niezależności. Co więcej, sam zawód jest niezwykle interesujący i rozwojowy. choćby dlatego, że aby utrzymać zainteresowanie klientek, należy często brać udział w rozmaitych szkoleniach dotyczących nowych zabiegów lub zmian w metodach ich wykonywania.

“Czy Technik Usług Kosmetycznych to zawód dla mnie?”

Choć zawód Kosmetyczki jest niezwykle interesujący i przyszłościowy, lepiej zastanowić się, czy to akurat my jesteśmy odpowiednią osobą do jego wykonywania. Zdecydowanie warto postawić na profesję Technika Usług Kosmetycznych, jeżeli posiadasz takie cechy charakteru, jak:

 • otwartość - pamiętaj, że praca ta nie będzie dobrym wyborem dla osób, które nie znoszą naruszania ich przestrzeni osobistej. W końcu zawód ten wymaga częstego kontaktu fizycznego,

 • życzliwość - a także umiejętność pracy z ludźmi. Tylko dzięki temu będziesz w stanie przyciągnąć, a następnie zatrzymać przy sobie klientów,

 • cierpliwość - jak wiemy, ludzie są różni. A praca Kosmetyczki to przede wszystkim praca z klientem. W trudnych, a nawet zmierzających w stronę konfliktowych, sytuacjach musisz zachować pełen profesjonalizm,

 • odpowiedzialność - w tej pracy prawdopodobnie będziesz miała do czynienia z urządzeniami, substancjami i narzędziami, którymi nawet nieumyślnie łatwo zrobić krzywdę klientowi lub sobie,

 • skrupulatność - przy wykonywaniu makijażu, zdobieniu paznokci, dezynfekcji narzędzi, sprzątaniu miejsca pracy, a niekiedy i zaplecza… Ta cecha przyda się Technikowi Usług Kosmetycznych z wielu różnych powodów.

“Gdzie znajdę pracę w zawodzie Technika Usług Kosmetycznych”?

Obecnie Kosmetyczka ma wiele możliwości zatrudnienia, zależnie od preferencji i umiejętności. Jeśli zdecydujesz się na naukę w naszej dwuletniej szkole policealnej i uzyskanie w niej tytułu Technika Usług Kosmetycznych, czeka na Ciebie praca w:

 • gabinetach kosmetycznych oraz wellness&SPA,

 • hotelach i ośrodkach wypoczynkowych,

 • klubach fitness, które prowadzą tego typu działalność,

 • prywatnym gabinecie, stacjonarnym bądź mobilnym.

Dlaczego warto kształcić się w policealnej szkole kosmetyczek GoWork.pl?

Wybierając kształcenie w warszawskim oddziale szkoły policealnej GoWork.pl na kierunku Technik Usług Kosmetycznych, dasz sobie możliwość korzystania z wysokiej jakości sprzętów i materiałów, w tym regulowanych foteli kosmetycznych, lamp z oświetleniem i lupą, wapozonów, lamp solarnych, sprzęcie do kawitacji, galwanizacji czy mikrodermabrazji, parafiniarek czy urządzeń służących do depilacji i epilacji, w tym woskownic i podgrzewaczy oraz sprzętu działającego w technologii IPL.

Co więcej, placówka współpracuje z jednymi z najlepszych marek kosmetycznych na rynku takimi, jak: Ziaja, Bielenda, Norel, Loreal, Jadwiga, Mollon, Lycon, Farmona, Chantarelle, Afrodyta, Bandi, Sorisa czy Kryolan.

Nasza szkoła może pochwalić się również najwyższą zdawalnością w całym województwie mazowieckim!
Swoim Słuchaczom zapewniamy również praktyki zawodowe, które można odbyć w następujących lokalizacjach:

 • Gabinet kosmetyczny Basia, ul. króla Maciusia 10, Warszawa,

 • Salon TINA, ul. Poznańska 23, Warszawa,

 • Gabinet Kosmetyczny Anna, ul. Prosta 2/14, Warszawa.

Po ukończeniu dwuletniej edukacji Słuchacze przystępują do egzaminu państwowego. Po uzyskaniu odpowiedniego wyniku w Twoje ręce trafi dyplom i świadectwo z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, które umożliwią podjęcie pracy w zawodzie Technika Usług Kosmetycznych. Dzięki suplementowi w języku angielskim nasi absolwenci mogą także wybrać pracę na terenie krajów Unii Europejskiej.


Wykładowcy


Joanna Dylewska – Grzelakowska – nauczyciel mianowany. Ukończyła roczny "Kurs Kosmetyki Marii Kasperskiej w Warszawie". Jest autorką książek z dziedziny kosmetologii: „Salon Piękności, Salon Spa czy Instytut Piękności?”, „Kosmetyka Stosowana”, „Technik usług kosmetycznych. Przygotowanie do zawodu”. Opracowała program "PHARE2000" na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.
 
Krystyna Seliga – nauczyciel kontraktowy. Absolwentka Akademii Medycznej na kierunku pielęgniarskim, gdzie zdobyła tytuł Magistra z wynikiem bardzo dobrym. Uzyskała także tytuł doktora na Akademii Obrony Narodowej. Pracuje jako pielęgniarka ratunkowa podczas masowych imprez  pozarządowych, np. "Warszawa Pielgrzymka Piesza". Jest Instruktorem w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej dla nauczycieli.
 

Tryb Organizacja zajęć
Dzienny Zajęcia odbywają się w dni powszednie, minimum 3 dni w tygodniu od godzin rannych do godzin popołudniowych
Zaoczny Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele

Program nauczania: 

Lp Przedmioty naukowe Liczba godzin tygodniowo w dwuletnim okresie nauczania
    sem. I sem. II sem. III sem. IV Liczba godzin
w okresie nauczania
1 Działalność gospodarcza i usługowa w salonie kosmetycznym 20       20
2 Język obcy w kosmetyce   20 20   40
3 Podstawy anatomiczno - dermatologiczne w kosmetyce 20 20 20 20 80
4 Kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca twarzy, szyi i dekoltu 50 50     100
5 Kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca dłoni, stóp i ciała     50 50 100
6 Zabiegi pielęgnacyjne i upiększające twarzy, szyi i dekoltu 85 85     170
7 Zabiegi pielęgnacyjne i upiększające dłoni, stóp i ciała     85 85 170
8 Podstawy przedsiębiorczości       20 20
9 Łączna liczba godzin 175 175 175 175 700

LOKALIZACJA

Adres: ul. Żurawia 47, mieszcząca się w ścisłym centrum Warszawy, 450 metrów od metra Centrum
 
Charakterystyczne miejsca: placówka zlokalizowana za Hotelem Polonia, niedaleko Pałacu Kultury i Nauki (5 minut od oddziału) oraz Domu Handlowego Wars i Sawa (5 minut od oddziału)
 
Dojazd
Do centrum dojeżdża bezpośrednio pierwsza nitka metra. Ze strony wschodniej i zachodniej można dojechać Szybką Kolejką Miejską (SKM) lub Koleją Mazowiecką. Do centrum dojeżdżają również:
tramwaje: 4, 7 , 9, 15, 18, 22, 24, 25, 35
autobusy: 117, 127, 128, 131, 158, 171, 175, 501, 507, 517, 519, 521, 522, 525

Zapisy

Płatny
 • Materiały zużywalne, takie jak:
  • Kosmetyki
  • Środki dezynfekcyjne
  • Artykuły jednorazowe itp.
  wliczone są w cenę kierunku
 • Darmowe szkolenie o wartości nawet 2 000 zł
Bezpłatny
 • Koszty związane z materiałami ponosi Słuchacz
 • Brak darmowego szkolenia

Warszawa

Żurawia 47 /49

Tel: 22 622-13-09 wew. 3; 797-898-767

Katowice

3 Maja (wejście od ul. Stawowej 10) 13

Tel: 730 102 323; 32 229 20 63;

Lublin

Marii Skłodowskiej-Curie 36 /(drzwi po prawej)

Tel: 533-898-761; 81 503 04 23,

Poznań

Święty Marcin 66 /72 (Budynek alfa - XI p.)

Tel: 784 940 938; (61) 818 28 14;