Kosmetologia z liftingiem rzęs - Warszawa

Branża beauty w Polsce nieustanne się rozwija, o czym świadczy wysyp salonów piękności i gabinetów odnowy biologicznej oraz cykliczne pojawianie się nowych trendów urodowych. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni chętnie korzystają również z zabiegów medycyny estetycznej. Prognozy „Barometru zawodów” na rok 2020 jasno wskazują, że w Warszawie będzie duże zapotrzebowanie na kosmetyczki. Już teraz rynek pracy zalewają oferty zatrudnienia dyplomowanych techników usług kosmetycznych. Osoby zajmujące się tą profesją udzielają porad w kwestii doboru odpowiednich kosmetyków, wykonują manicure, pedicure, depilację i przedłużanie rzęs, a także zabiegi pielęgnacyjne na twarz oraz całe ciało. Dwuletnia edukacja w szkole kosmetycznej w Warszawie daje im również wiedzę na temat chorób skóry i umiejętność zdiagnozowania klienta pod tym kątem. 

Czy zawód technika usług kosmetycznych się opłaca?

W kwestii zarobków osób po szkole kosmetycznej nie bez znaczenia pozostają zdobyte certyfikaty, ukończone kursy, popularność wśród klientów oraz miasto zatrudnienia. Doświadczony technik usług kosmetycznych w Warszawie może zarobić nawet 3-4 tys. złotych na rękę. Na największe wynagrodzenie mogą zaś liczyć ci, którzy zdecydują się na założenie własnej działalności gospodarczej i świadczenie usług prywatnym klientom. 

Film o szkole policealnej GoWork.pl

Gdzie szukać zatrudnienia po szkole kosmetycznej w Warszawie?

Zawód kosmetyczki od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Coraz więcej osób, w tym również panowie, zdają sprawę z potrzeby dbania o urodę. Z tego powodu rynek pracy zalewają oferty zatrudnienia w gabinetach piękności i odnowy biologicznej, klubach fitness, hotelach oraz SPA. Niektóre osoby z tytułem technika usług kosmetycznych decydują się również na własną działalność gospodarczą, która pozwala im nie tylko na podniesienie zarobków, ale też na osiągnięcie większej niezależności. Wybór ten wiąże się jednak z koniecznością zakupu aparatury do zabiegów, profesjonalnych kosmetyków oraz wynajęcia pomieszczenia. Zdecydować się na niego mogą absolwenci szkoły dla kosmetyczek w Warszawie, którzy posiadają duże doświadczenie, dodatkowe certyfikaty oraz pasję. 

Szkoła kosmetyczna w Warszawie - oferta GoWork.pl

Wybierając kształcenie na kierunku technik usług kosmetycznych w Warszawie, każdy słuchacz ma możliwość korzystania z wysokiej jakości sprzętów i materiałów. Są to między innymi regulowane fotele kosmetyczne, lampy z lupą i oświetleniem, wapozony, lampy solarne, urządzenia do kawitacji, galwanizacji i mikrodermabrazji, parafiniarki oraz sprzęty służące do depilacji i epilacji. Szkoła kosmetyczna w Warszawie współpracuje z jednymi z najlepszych marek kosmetycznych, takimi jak: Ziaja, Bielenda, Norel, Loreal, Jadwiga, Mollon, Lycon, Farmona, Chantarelle, Afrodyta, Bandi, Sorisa czy Kryolan. Słuchacze mogą także odbyć szkolenia m.in. z zakresu higieny i bezpieczeństwa w gabinecie, złuszczania naskórka kwasami, przedłużania rzęs czy stylizacji paznokci. Po szkole dla kosmetyczek mają oni również szansę na znalezienie zatrudnienia poza granicami kraju.

 

FORMULARZ ZAPISU NA KIERUNEK