1. Promocja dla Absolwentów:

Promocja "3 miesiące nauki gratis" skierowana jest do absolwentów Szkoły Policealnej GoWork.pl, Rocznej Szkoły Policealnej GoWork.pl lub Szkoły Medycznej GoWork.pl, którzy w określonym terminie podpiszą ze Szkołą Policealną GoWork.pl lub Szkołą Medyczną Gowork.pl umowę o kształcenie.

Promocja "2 miesiące nauki gratis" skierowana jest do absolwentów Szkoły Policealnej GoWork.pl, Rocznej Szkoły Policealnej GoWork.pl lub Szkoły Medycznej GoWork.pl, którzy w określonym terminie podpiszą z Roczną Szkołą GoWork.pl umowę o kształcenie.

2. Zapisz się na kolejny kierunek

Promocja "Zapisz się na drugi kierunek w trybie płatnym a otrzymasz na nim 3 miesiące gratis" skierowana jest do słuchaczy Szkoły Policealnej GoWork.pl , Szkoły Rocznej Gowork.pl i Szkoły Medycznej GoWork.pl, którzy w określonym terminie podpiszą ze Szkołą Policealną GoWork.pl lub Szkoła Medyczną GoWork.pl,  umowę o kształcenie.

Promocja "Zapisz się na drugi kierunek a otrzymasz na nim 2 miesiące gratis" skierowana jest do słuchaczy Szkoły Policealnej GoWork.pl , Szkoły Rocznej Gowork.pl i Szkoły Medycznej GoWork.pl, którzy w określonym terminie podpiszą ze Szkołą Roczną GoWork.pl umowę o kształcenie.

3.Poleć kolegę lub koleżankę

Promocja "Poleć kolegę/ koleżankę a za każdą osobę otrzymasz 1 miesiąc nauki gratis" skierowana jest do słuchaczy Szkoły Policealnej GoWork.pl , Szkoły Rocznej Gowork.pl  lub Szkoły Medycznej GoWork.pl, którzy w określonym terminie podpiszą ze Szkołą Roczną GoWork.pl, Szkoła Policealną Gowork.pl  lub Szkołą Medyczną Gowork.pl umowę o kształcenie.

4. Zniżki na ZTM i PKP

Zapisując się do Szkoły Policealnej Gowork.pl lub Szkoły Medycznej Gowork.pl słuchacz otrzymuje legitymację dzięki której może uzuskać zniżki na komunikację ZTM lub PKP.

5. -10% na kursy w firmie Gowork.pl

Zapisują się do naszje szkoły każdy słuchacz otrzymuje zniżkę 10% na dowolnie wybrany kurs z oferty szkoleń firmy Gowork.pl

6. -15% zniżki FitActive

Dla słuchaczy Szkoły Policealnej Gowork.pl i Szkoły Medycznej Gowork zniżka -15% na dowolnie wybrany karnet do klubu FitActive

7. Klub Capitol

Dla słuchaczy Szkoły Policealnej Gowork.pl i Szkoły Medycznej Gowork i Szkoły Rocznej Gowork.pl specjalna oferta promocja w Klubie Capitol. O szczegóły zapytaj naszych pracowników :) 

8. Zniżki w firmie MOLLON

Dla słuchaczy Szkoły Policealnej Gowork.pl i Szkoły Medycznej Gowork i Szkoły Rocznej Gowork.pl specjalna oferta promocyjna w firmie Mollon:

  • -20% na zakupy w sklepie www dla uczennic w okresie trwania nauki
  • -40% jednorazowego rabatu po tym jak uczennica wyślę do firmy dyplom ukończenia naszej szkoły

 

 

 

 

 

 

Partnerzy: