Oddział Lublin Dodano: 2015-08-20 09:35:54

GoWork.pl – inspirująco, solidnie, profesjonalnie... Odwiedź nas i przekonaj się sam!

 

Szkoła Policealna GoWork.pl przy ul. Przechodniej 4 w Lublinie SERDECZNIE ZAPRASZA na kolejne z cyklu dni otwarte, które odbędą się w poniedziałek 24.08.2015r.


Startujemy już o godzinie 10:00.

W tym dniu będzie można wypełnić ankietę profilującą predyspozycje konkretnej osoby do wykonywanego zawodu. Ponadto, nasz pracownik będzie służył pomocą przy wyborze kierunku, który najbardziej odpowiadałby charakterowi danej osoby. Poradzi jak napisać CV oraz list motywacyjny tak, aby zainteresował potencjalnego pracodawcę.


Udostępnione zostaną dla przyszłych słuchaczy profesjonalnie wyposażone sale: fryzjerska, kosmetyczna, masażowa, pracownia asystentki stomatologicznej, w których prowadzone są zajęcia. To doskonała okazja, aby poznać materiały i urządzenia jakimi dysponujemy.


 O godzinie 12:00 rozpocznie się wykład połączony z pokazem masażu klasycznego i sportowego, będący elementem podstawy programowej na kierunku Technik masażysta. Pokaz obejmie masaż:

- kończyny dolnej;
- grzbietu;

- karku;

- twarzy.

 

O godz. 16.30 planowany jest pokaz zabiegów kosmetycznych:

- peeling kawitacyjny;

- masaż twarzy maską z algami;

- henna.

 

 Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z metodami i technikami zabiegów kosmetycznych stanowiących element podstawy programowej na kierunku Technik usług kosmetycznych.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

 

Promocje dla słuchaczy:

Dla naszych słuchaczy dostępne są dodatkowe zniżki i bonusy od naszych partnerów. Dowiedz się więcej tutaj

zniżki dla słuchaczy
Zapisz się