Szkoła Policealna GoWork.pl - Bydgoszcz

Szkoła policealna GoWork.pl działa od 2005 roku i od tego czasu nasze mury opuściło mnóstwo zadowolonych i świetnie wyszkolonych Absolwentów, którzy tuż po uzyskaniu dyplomu dostali swoją pierwszą pracę w nowym zawodzie. Oferujemy pełne kształcenie zawodowe oraz kursy doszkalające osobom w bardzo w różnym wieku, a także pomagamy Absolwentom odnaleźć się później na rynku pracy. Wachlarz naszych szkoleń jest bardzo szeroki, dlatego sądzimy, że każdy, bez wyjątku, znajdzie u nas kurs, który umożliwi mu zdobycie wymarzonej pracy. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, a więc podlegamy Ministerstwu Edukacji Narodowej.

Biorąc to wszystko pod uwagę, a dodatkowo także fakt, że pracujemy z kadrą najlepiej wykwalifikowanych nauczycieli – śmiało możemy zapewnić, że poziom kształcenia w GoWork.pl jest na najwyższym światowym poziomie.
Szkolimy specjalistów i techników w najbardziej przyszłościowych zawodach, a nasi Słuchacze mogą przystąpić do egzaminu i otrzymać liczący się na rynku pracy dyplom. Warto dodać, że pracodawcy bardzo sobie cenią współpracę z naszymi Absolwentami, bo dobrych fachowców wciąż jest jak na lekarstwo.

Dziś znajdź zawód, jutro zrób karierę!

 

TYLKO U NAS nauka i praktyka w centrum miasta (porównaj nas do innych szkół, my uczymy teorii i praktyki w centrum)!

 

Szkoła policealna w Bydgoszczy kieruje swoją ofertę głównie do osób zamieszkałych w województwie kujawsko-pomorskim. Wybór naszej szkoły polecamy wszystkim, którzy chcą zdobyć przyszłościowy zawód i świetną pracę, a także tym, którzy chcieliby podnieść swoje kwalifikacje i awansować.

Oferujemy program roczny i dwuletni, a naukę prowadzimy zarówno w trybie dziennym, jak i wieczorowym oraz zaocznym. W oparciu o założenia Ministerstwa Edukacji Narodowej opracowujemy autorskie programy zajęć, a ukończenie dwuletniej szkoły policealnej GoWork.pl umożliwia podejście do egzaminu zewnętrznego przygotowanego przez OKE.

Bydgoski oddział naszej szkoły mieści się w ścisłym centrum miasta przy ul. Jagiellońskiej 12/4, tuż przy rondzie Jagiellonów naprzeciwko Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego. Nieopodal mieści się również Stary Rynek, dworzec autobusowy, galeria Focus Mall oraz Główny Urząd Statystyczny. 

Centralne położenie Ronda Jagiellonów, a zatem również przystanku na nim zlokalizowanym, sprawia, że dojazd do placówki jest szybki, a także bezpośredni z niemal każdej części miasta. Można do niego dotrzeć w następujący sposób:

 • z dworca Głównego PKP - tramwaj nr 5
 • z dworca Autobusowego - 5-minutowy spacer,
 • z Fordonu - tramwaje nr: 3, 5 i 10
 • z Wyżyn/Kapuścisk - tramwaje nr: 2 i 8
 • z Wilczaka - tramwaj nr 8
 • z Glinek - tramwaj nr 4

Po ukończeniu szkoły GoWork.pl możesz zostać kim tylko chcesz, np. specjalistą w takich zawodach jak technik farmaceutyczny, asystentka stomatologiczna, technik masażysta, specjalista do spraw usług fryzjerskich czy instruktor fitness. Oferujemy również wiele ciekawych i perspektywicznych kursów, które znacząco wspomogą rozwój Twojej kariery.

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie GoWork.pl?

 • oferujemy wiele darmowych kierunków

 • u nas nie płacisz ani za legitymację, ani za egzaminy

 • do Twojej dyspozycji stawiamy wykwalifikowaną kadrę nauczycieli

 • zajęcia prowadzimy w nowoczesnych, świetnie wyposażonych pracowniach

 • stawiamy na praktykę

 • zapewniamy wszelkie niezbędne materiały

Aby się do nas zapisać, należy złożyć podanie* oraz odpowiednie dokumenty: 3 zdjęcia legitymacyjne, oryginał ukończenia szkoły średniej (duplikat lub kopia potwierdzona notarialnie), a także zaświadczenie od lekarza potwierdzające brak przeciwwskazań do podjęcia nauki na danym kierunku.

*podania można składać także internetowo, wypełniając formularz zgłoszeniowy, który można znaleźć w osobnej zakładce obok opisu kursu

Z nami na pewno szybko znajdziesz wymarzoną pracę nie tylko w Polsce, ale także na terenie całej Unii Europejskiej.

Masaż z rehabilitacją

Masaż jest obecnie jedną z chętniej wybieranych form relaksu, a dodatkowo wielu pacjentów decyduje się także na masaże lecznicze. Dlatego zawód technika masażysty jest jedną z popularniejszych profesji medycznych w rehabilitacji...

Asystentka stomatologiczna z ortodoncją

Asystentka stomatologa to bardzo ważny członek zespołu, odpowiedzialny nie tylko za odpowiednie przygotowanie narzędzi, materiałów czy leków, ale także za kontakt z pacjentem. Dba o higienę gabinetu stomatologicznego zarów...

Higienistka stomatologiczna z implantologią

Zawód higienistki stomatologicznej istnieje w Polsce od 1975 roku, jednak dopiero od 2011 roku istnieje rozporządzenie, według którego w każdym gabinecie stomatologicznym powinna być zatrudniona wykwalifikowana higienistka lub asyst...

Dietetyka z suplementacją sportową

Dietetyk, jako specjalista ds. żywności, zajmuje się fachową oceną jakości składników i produktów odżywczych, ustalając na tej podstawie odpowiednie programy żywieniowe. Aby robić to prawidłowo, musi mieć rozległą wiedzę...

Kosmetologia z liftingiem rzęs

  Praca Technika Usług Kosmetycznych ma charakter higieniczno - estetyczny. Nie tylko diagnozuje on pacjenta pod kątem problemów kosmetycznych, ale także dobiera i wykonuje odpowiednie zabiegi profilaktyczne bądź lecznicze, kt...

Zadaj Pytanie