Asystentka stomatologiczna

Uczymy w pracowniach w centrum miasta, zajęcia oparte na praktyce.
Przyjdź, sprawdź nas

Zobacz więcej

Specjalista ds. dietetyki

Uczymy w pracowniach w centrum miasta, zajęcia oparte na praktyce.

zobacz więcej

Higienistka Stomatologiczna z implantologią

Uczymy w pracowniach w centrum miasta, zajęcia oparte na praktyce.

zapisz się

Technik usług kosmetycznych

Uczymy w pracowniach w centrum miasta, zajęcia oparte na praktyce.

zapisz się

Technik Masażysta

Uczymy w pracowniach w centrum miasta, zajęcia oparte na praktyce.

zapisz się

Szkoła Policealna GoWork.pl - Lublin

Z roku na rok zwiększa się liczba Polaków posiadających wyższe wykształcenie. W 2018 roku zdobyło je 44% osób, czyli o 12% więcej niż miało to miejsce dekadę temu. Miarą sukcesu zawodowego nie jest już jednak dyplom ukończenia studiów wyższych, lecz doświadczenie oraz praktyczne umiejętności. Szczególnie, że rynek jest nasycony absolwentami uczelni wyższych, brakuje osób posiadających wyuczony fach. Nic dziwnego, że coraz więcej osób kończących licea i technika, kontynuuje naukę w szkołach policealnych.

Dzięki szkole policealnej w Lublinie, znalezienie pracy nie będzie już problemem

Szkoła policealna w Lublinie oferuje słuchaczom kierunki szczególnie poszukiwane wśród pracodawców. Nauka trwa rok lub dwa lata (rzadziej 2,5 roku) i kończy podejściem do egzaminu końcowego, którego zdanie zapewnia absolwentowi szkoły tytuł specjalisty lub technika oraz zaświadczenie, pozwalające na wykonywanie zawodu w kraju oraz na terenie państw Unii Europejskiej.

Dlaczego jeszcze warto wybrać szkołę policealną w Lublinie?     

Zajęcia w szkołach dla dorosłych prowadzą praktycy, którzy w przystępny sposób przekazują swoim słuchaczom wiedzę niezbędną do podjęcia pracy w zawodzie. Kadra dydaktyczna nieustannie doskonali swoje umiejętności przez uczestnictwo w kursach oraz szkoleniach branżowych. W szkole bez matury grupy zajęciowe są niewielkie, dlatego każdy słuchacz może liczyć na indywidualne podejście kadry dydaktycznej.

Darmowa Szkoła Policealna GoWork.pl w Lublinie

Na wielu kierunkach w Lublinie naukę można podjąć za 0 zł miesięcznie. Takie ceny obowiązują także w szkole medycznej. Dodatkowe opłaty nie są również naliczane za terminy poprawkowe czy egzaminy w sesji. W szkole policealnej Lublinie szczególną popularność zdobywają kierunki technika masażysty, technika usług kosmetycznych, asystentki stomatologicznej oraz higienistki stomatologicznej. 

Lokalizacja szkoły policealnej w Lublinie

Lubelska Szkoła Policealna GoWork.pl mieści w ścisłym centrum miasta przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 36 (drzwi po prawej), naprzeciwko Centrum Rehabilitacji I Wojskowego Szpitala Klinicznego, obok Hostelu Skłodowska i Filharmonii Lubelskiej. Wystarczą trzy minuty, aby dotrzeć do Centrum Handlowego Plaza. W pobliżu znajdują się miasteczko akademickie oraz trzy największe uczelnie w Lublinie – UMCS, KUL i UP. W okolicy można zjeść obiad w Restauracji Ąka, Red Rock City, Bistro Cafe Mari i Za Kulisami. Do szkoły można dotrzeć:

 • autobusami 2, 13, 15, 26, 31, 32, 55 i 57
 • trolejbusami 150, 155, 158 i 159.

Rekrutacja do szkoły policealnej w Lublinie

Do wzięcia udziału w rekrutacji do szkoły policealnej w Lublinie niezbędne będą następujące dokumenty:

 • oryginał lub duplikat świadectwa ukończenia szkoły średniej czy technikum (w przypadku, gdy dysponujemy jedynie kopią, musi być ona poświadczona notarialnie),
 • 2 zdjęcia legitymacyjne,
 • zaświadczenie od lekarza, potwierdzające brak przeciwwskazań do podjęcia nauki na wybranym kierunku (szkoła zapewnia bezpłatne skierowanie),
 • podanie (złożone internetowo przez formularz zgłoszeniowy).
Kontakt

Szkoła Policealna GoWork.pl
Oddział - Lublin

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 36/(drzwi po prawej) , 20-029 Lublin
tel.: 533-898-761
tel.: 81 503 04 23,

Godziny otwarcia sekretariatu

 • Poniedziałek: 8.00 - 16.00
 • Wtorek: 8.00 - 16.00
 • Środa: 8.00 - 16.00
 • Czwartek: 8.00 - 16.00
 • Piątek: 8.00 - 16.00
 • Sobota: 8.00 - 16.00
 • Niedziela: Nieczynne
Zadaj Pytanie