Szkoła Policealna GoWork.pl - Lublin

Postanowiłeś wybrać zawód, który bez trudu pozwoli Ci odnaleźć się na rynku pracy? Doskonała decyzja! Ale czy wiesz, że aby osiągnąć sukces wcale nie musisz iść na studia? Obecnie, gdy rynek nasycony jest już absolwentami uczelni wyższych, umiejętności praktyczne są w cenie! Zdecyduj się na jeden z kierunków w naszej szkole policealnej. Nie wymagamy od Ciebie świadectwa maturalnego, jedynie średniego wykształcenia, zapału i chęci zdobywania wiedzy!

 

TYLKO U NAS nauka i praktyka w centrum miasta (porównaj nas do innych szkół, my uczymy teorii i praktyki w centrum)!

 

Znajdź pracę bez trudu dzięki kierunkom w szkole policealnej GoWork!

Nasza szkoła policealna w Lublinie oferuje słuchaczom kierunki szczególnie poszukiwane wśród pracodawców. Znajdziecie tu zawody takie, jak:

 • technik masażysta,
 • technik usług kosmetycznych,
 • asystentka stomatologiczna,
 • higienistka stomatologiczna,
 • dietetyk.

Nauka w szkole może trwać rok lub 2 lata (rzadziej 2,5). W pierwszym przypadku otrzymasz tytuł specjalisty, w drugim technika. Po ukończeniu wybranych kierunków w naszej szkole słuchacze mogą podejść do egzaminu końcowego, którego zdanie zapewni im zaświadczenie pozwalające na wykonywanie zawodu w kraju oraz na terenie państw Unii Europejskiej.


Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

Szkoła policealna GoWork to najwyższa jakość kształcenia w przystępnej cenie. Na wielu kierunkach możesz uczyć się już za… 0 zł miesięcznie! Takie ceny obowiązują także w Szkole Medycznej GoWork. Jako jedni z nielicznych nie naliczamy również dodatkowych opłat za terminy poprawkowe czy egzaminy.
Co więcej, zajęcia prowadzą u nas praktycy, którzy w przystępny sposób przekażą Ci wiedzę niezbędną do podjęcia pracy w zawodzie. Do naszych Słuchaczy staramy się też podejść indywidualnie, aby wyjść naprzeciw potrzebom każdego z nich.


Dogodna lokalizacja - nauka i praktyka w centrum miasta!


Oddział naszej szkoły policealnej w Lublinie mieści się na ul. Przechodniej 4, na II piętrze Pałacu Parysów, a więc w samym centrum miasta! Do znajdującego się nieopodal przystanku autobusowego Plac Wolności 01 bez trudu można dotrzeć z każdego zakątka miasta:

 • Głusk, Kunickiego, Kraśnicka, Racławickie, Nałęczowska, Dąbrowica – autobus linii  003;
 • Elizówka giełda, Wodopojna, Długosza, Gen. Ducha, Poligonowa – autobus linii 004;
 • Felin, Al. Witosa, Bronowice - Droga męczenników Majdanka, Willowa, Sławinkowska, Zbożowa – autobusy linii 007 i 055;
 • Czechów, Czuby – autobus linii 013;
 • Zana, Narutowicz, Mełgiewska, Wojciechowska, Lipniak – autobus linii 039;
 • Osiedle Choiny – autobus linii 055;
 • Osiedle Poręba – autobus linii 159.

Szkoła znajduje się 3 minuty pieszo od Hotelu Europa, Archikatedry św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty oraz zaledwie 150 m od Bramy Krakowskiej.

Chcesz zdobyć poszukiwany na rynku pracy zawód? Stawiasz na umiejętności praktyczne, a nie tylko siedzenie w ławce i wkuwanie regułek? Wybierz szkołę policealną GoWork!
 

Masaż z rehabilitacją

Masaż jest obecnie jedną z chętniej wybieranych form relaksu, a dodatkowo wielu pacjentów decyduje się także na masaże lecznicze. Dlatego zawód technika masażysty jest jedną z popularniejszych profesji medycznych w rehabilitacji...

Asystentka stomatologiczna z ortodoncją

Asystentka stomatologa to bardzo ważny członek zespołu, odpowiedzialny nie tylko za odpowiednie przygotowanie narzędzi, materiałów czy leków, ale także za kontakt z pacjentem. Dba o higienę gabinetu stomatologicznego zarów...

Higienistka stomatologiczna z implantologią

Zawód higienistki stomatologicznej istnieje w Polsce od 1975 roku, jednak dopiero od 2011 roku istnieje rozporządzenie, według którego w każdym gabinecie stomatologicznym powinna być zatrudniona wykwalifikowana higienistka lub asyst...

Dietetyka z suplementacją sportową

Dietetyk, jako specjalista ds. żywności, zajmuje się fachową oceną jakości składników i produktów odżywczych, ustalając na tej podstawie odpowiednie programy żywieniowe. Aby robić to prawidłowo, musi mieć rozległą wiedzę...

Kosmetologia z liftingiem rzęs

  Praca Technika Usług Kosmetycznych ma charakter higieniczno - estetyczny. Nie tylko diagnozuje on pacjenta pod kątem problemów kosmetycznych, ale także dobiera i wykonuje odpowiednie zabiegi profilaktyczne bądź lecznicze, kt...

Zadaj Pytanie