Masaż z rehabilitacją - Poznań

W dzisiejszych czasach na różnego rodzaju schorzenia kręgosłupa narażeni są nie tylko ludzie w podeszłym wieku, ale również ci młodzi. Wiąże się to przede wszystkim z pracą biurową, najczęściej w niewłaściwej pozycji, unikaniem sportu, nadmiarem stresu oraz nadprogramowymi kilogramami. Z tego powodu usługi techników masażystów w Poznaniu cieszą się coraz większą popularnością. Osoby zajmujące się tym zawodem wykonują m.in. masaże lecznicze, klasyczne, segmentarne, izometryczne, sportowe, relaksacyjne, kosmetyczne, profilaktyczne oraz drenaż limfatyczny. Potrafią dobrać technikę do określonej jednostki chorobowej posiadają wiedzę na temat korygowania wad postawy. W profesji technika masażysty bardzo ważna jest empatia oraz zdobycie zaufania pacjenta.

Dlaczego warto wybrać kierunek technik masażysta?

Po ukończeniu szkoły policealnej w Poznaniu technicy masażyści mają szansę na znalezienie pracy w wielu różnych miejscach, np. ośrodkach rehabilitacyjnych, sanatoriach, salonach SPA, szpitalach, przychodniach i wielu innych. Mogą oni też prowadzić własną działalność gospodarczą. Zarobki w dużej mierze zależą od miasta, w którym są zatrudnieni, formy działalności, a także posiadanych przez nich kwalifikacji. Im więcej rodzajów masażu opanuje technik masażysta, tym większa szansa na trafienie do różnych grup pacjentów. Praca ta przynosi dużo satysfakcji, szczególnie, gdy połączona jest z pasją. 

Gdzie może pracować osoba po szkole masażu w Poznaniu?

Po ukończeniu poznańskiej szkoły policealnej technicy masażyści mogą zatrudnić się m.in. w publicznych i niepublicznych placówkach medycznych, uzdrowiskach, SPA, sanatoriach, gabinetach fizjoterapii oraz na oddziałach ortopedii w szpitalach. Technik masażysta w Poznaniu może również otworzyć własną działalność gospodarczą i przyjmować prywatnych klientów.

Technik masażysta w Poznaniu - co oferuje GoWork.pl?

Kandydaci, którzy wybiorą kierunek technik masażysta w Poznaniu będą mieli do dyspozycji nowoczesny sprzęt do nauki zawodu, m.in. krzesła oraz łóżka do masażu, półwałki, wałki, kliny, lalkę do masażu Shantala, ciśnieniomierze, piłki do ćwiczeń, plansze medyczne, a także model szkieletu człowieka. Zajęcia prowadzą osoby, które na co dzień prowadzą prywatne gabinety lub pracują jako masażyści w Poznaniu. Absolwenci Szkoły Policealnej GoWork.pl posiadają nie tylko teoretyczną, ale także praktyczną wiedzę, które mogą wykorzystać w zawodzie. 

Film o szkole policealnej GoWork.pl

 

FORMULARZ ZAPISU NA KIERUNEK